Zmysłowy masaż oraz stymulacja okolic intymnych i całego ciała to zadania, jakie wykonasz, wykorzystując wibrator wielofunkcyjny. Urządzenia dostępne w naszej ofercie pomogą ci odkryć przyjemność płynącą z mechanicznego pobudzania stref erogennych, co ma szczególne znaczenie podczas gry wstępnej. Wibratory zapewnią intensywne doznania zarówno paniom, jak i panom.

W sklepie Różowa Pantera znajdziecie wiele modeli wibratorów, różniących się od siebie nie tylko wyglądem czy wielkością, ale przede wszystkim funkcjami, jakie oferują. Niektóre produkty dedykowane są wyłącznie paniom, inne z kolei sprawdzą się podczas wspólnej zabawy z partnerem. Na uwagę w tej kategorii zasługują masażery do ciała, aż z pięćdziesięcioma kombinacjami wibracji!

Wibratory wielofunkcyjne

Nowoczesne wibratory wielofunkcyjne to między innymi seria zabawek powiększających swoją objętość. Co zyskasz dzięki tej funkcjonalności? Wibrator intensywnie masuje punkt G, a jego grubość możesz łatwo dopasowywać do swoich indywidualnych potrzeb podczas zabawy. Ułatwia to automatyczne pompowanie, zmniejszające lub zwiększające uczucie pełności. Ten wibrator wielofunkcyjny wyposażono w dodatkowy stymulator łechtaczki, który pomoże ci osiągnąć podwójny orgazm.

Jeśli szukasz wyjątkowych doznań, wybierz jeden z najbardziej popularnych wibratorów wielofunkcyjnych Lelo. To innowacyjne produkty, które pozwolą ci odkryć nowy wymiar rozkoszy. Ich ergonomiczny kształt doskonale dopasowuje się do kobiecego ciała, intensywnie stymulując punkt G. Posiada kilka programów wibracji, którymi możesz dowolnie sterować. Wyposażenie w pojemne akumulatory sprawia, że wibrator zawsze będzie gotowy do pracy!

Zapraszamy na zakupy! Wibratory wielofunkcyjne z naszego sklepu to ogromny wybór produktów, wśród których z pewnością znajdziesz taki, który spełni wszystkie twoje oczekiwania. Dostępność poszczególnych gadżetów, ich opis oraz cenę sprawdzisz bezpośrednio na stronie internetowej Różowej Pantery, gdzie możesz także zamówić wybrane produkty. Wyślemy je do ciebie w dyskretnej paczce, która w żaden sposób nie zdradza swojej zawartości.

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry:

Pusto :(