Strap-on i protezy

Strap-on jest coraz częstszym gościem naszych sypialni, urozmaicając życie erotyczne par. Gadżet ten z wyglądu przypomina dildo, przymocowane do pasów, które zakładamy wokół bioder. Jego zastosowanie jest wręcz nieograniczone, najczęściej jednak strap-on spotykany jest w sypialniach, gdy kobieta chce zafundować swojemu mężczyźnie rozkosz analną. Strap-on dildo jest również popularny w związkach damsko damskich.

W naszym sklepie znajdziecie różne rodzaje tych gadżetów – tradycyjne na pasku, jak i pompowane. Wszystkie wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo oraz łatwość utrzymania w czystości. Akcesoria wyposażone są w szczegółową instrukcję pielęgnacji i mycia.

Strap-on duo

Wśród dostępnych artykułów znajdziecie również strap-on duo, czyli gadżet przeznaczony do jednoczesnej zabawy waginalnej i analnej. Proteza penisa o różnych rozmiarach zamocowana jest do pasów z regulowanym zapięciem. Sztuczne członki wyposażone są dodatkowo w moduł wibracyjny, dzięki któremu zwiększycie intensywność doznań.

Czytaj dalej

Obowiązkowym wyposażeniem sypialni jest strap-on black, czyli zestaw trzech czarnych penisów o różnych kształtach. Różnica w ich wyglądzie ma ogromne znaczenie, ponieważ każdy przeznaczony jest do innego rodzaju aktywności. Pierwszy doskonale sprawdzi się podczas zabaw analnych, drugi zapewni kobiecie satysfakcję z penetracji dopochwowej, trzeci z kolei idealnie stymuluje punkt G.

Proteza penisa na szelkach

Proteza penisa na szelkach jest także pomocą dla mężczyzn cierpiących na problemy z erekcją. Część z dostępnych w naszym sklepie gadżetów posiada otwór, w którym można umieścić penisa i odbyć satysfakcjonujący stosunek z partnerką, nawet przy kłopotach z osiągnięciem czy utrzymaniem wzwodu. Jeśli poszukujesz akcesoriów tego rodzaju – skontaktuj się z naszym pracownikiem, który pomoże ci w wyborze protezy penisa, o odpowiedniej konstrukcji.

Zaopatrz się w strap-on, a seks nabierze zupełnie nowego wymiaru! Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że kupujesz gadżety najwyższej jakości, objęte gwarancją producenta. Możesz także liczyć na pomoc w wyborze akcesoriów dopasowanych do twoich indywidualnych oczekiwań.

Aktywne filtry:

Pusto :(