Pompka powiększająca penisa to doskonałe rozwiązanie dla każdego pana, który nie jest zadowolony z rozmiarów swojego członka. Jej umiejętne i regularne stosowanie wpływa na zwiększenie długości oraz objętości prącia. Paniom z kolei proponujemy produkty dopasowane do kobiecego temperamentu. Pompki waginalne mają na celu zwiększenie intensywności twoich doznań seksualnych, zarówno podczas zabaw z partnerem, jak i solo.

Wszystkie oferowane produkty wykonane są z delikatnych i bezpiecznych materiałów, niewywołujących alergii. Wraz z towarem otrzymasz także szczegółową instrukcję stosowania pompek, dzięki której bez trudu możesz rozpocząć przygodę z tymi gadżetami erotycznymi, wiedząc, jak je wykorzystać. W naszym sklepie znajdziesz pompki manualne oraz automatyczne, zasilane wymiennymi bateriami.

Pompka do penisa

Pompka do penisa ma za zadanie nie tylko zwiększyć jego długość czy objętość, ale także zmaksymalizować twoje doznania erotyczne. W naszym sklepie znajdziesz pompki różniące się przede wszystkim sposobem użycia oraz materiałem, z jakiego są wykonane. Podstawowe modele wytwarzają próżnię z wykorzystaniem ręcznej pompki oraz zaworu, służącego do szybkiego zmniejszenia ciśnienia.

Pompka do powiększania penisa dostępna jest także w wersji zasilanej bateryjnie. Podciśnienie wytwarzane jest przez zainstalowany w pompce silniczek, oferujący 3 prędkości pompowania. Po osiągnięciu pożądanego rozmiaru członka wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający, który zmniejsza ciśnienie. Warto pamiętać o bezpieczeństwie stosowania tego rodzaju gadżetów. Każda pompka do penisa ma instrukcję, z którą się zapoznaj, zanim wykorzystasz te akcesoria w erotycznej zabawie.

Pompki do waginy

Nie zapominamy także o potrzebach pań, oferując im wysokiej jakości pompki do waginy. Co daje używanie tego rodzaju gadżetów? Pierwszą zaletą jest intensyfikacja doznań erotycznych. Pompka sprawi, że twój orgazm będzie dużo silniejszy niż dotychczas. Gadżety możesz także wykorzystać do solowych zabaw, szczególnie te, które wyposażone są dodatkowo w moduł wibracyjny, stymulujący wargi sromowe.

Pompka do waginy, jaką znajdziesz w naszym sklepie, to produkt w pełni bezpieczny. Dbamy o to, aby oferowane gadżety wykonane były z najwyższej jakości materiałów, obojętnych dla ciała. Pompki cechuje doskonałe przyleganie do intymnych części kobiecego ciała, dzięki czemu siła ich ssania, a tym samym skuteczność, znacznie się zwiększają.

Pompki do sutków

Osobną kategorią w naszym sklepie są pompki do sutków. Jeśli chcesz w łatwy sposób zwiększyć wrażliwość piersi, a tym samym intensywność doznań erotycznych, wybierz produkt odpowiedni dla siebie. Pompka do sutków może być wyposażona w dwie ręczne pompy – jedną z mniejszym otworem, drugą z większym, dzięki czemu możesz powiększyć sutki do rozmiarów takich, jakie chcesz.

Pompka do wyciągania sutków dostępna jest zarówno w wersji manualnej, jak i elektronicznej, zasilanej bateriami lub akumulatorem. Doskonałym rozwiązaniem dla każdej kobiety są także masażery piersi, działające na zasadzie próżni. Nie tylko uwrażliwią twój biust na dotyk, ale także pozytywnie wpłyną na jego wygląd, jędrność i ukrwienie. Urządzenie w ciągu kilku sekund tworzy obszar niskiego ciśnienia, którego poziom możesz dowolnie regulować.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej pompki do penisa, waginy oraz do sutków. Wszystkie produkty wysyłamy w dyskretnej paczce, której opakowanie w żaden sposób nie zdradza jej zawartości.

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry:

Pusto :(