Dildo podwójne to jeden z tych gadżetów, jaki najchętniej wybierany jest przez kobiety poszukujące mocnych doznań. Zabawka umożliwia jednoczesną stymulację i penetrację pochwy i odbytu. Dilda podwójne znalazły także swoich zwolenników, a raczej zwolenniczki, wśród par lesbijskich. To idealny sposób na urozmaicenie seksu w kobiecym związku, umożliwiający nieskrępowaną zabawę we dwoje.

Wszystkie produkty, jakie znajdziecie w naszym sklepie, wyróżnia bezpieczeństwo użytkowania. Wykonane są z delikatnych materiałów, dzięki czemu nawet ostra zabawa nie skończy się podrażnieniami czy uczuleniem. Istotna jest także kwestia utrzymania gadżetów w czystości. W tym przypadku również dildo podwójne dla lesbijek czy inne dostępne modele nie mają sobie równych. Wystarczy umyć je pod bieżącą wodą, aby znów były gotowe do zabawy.

Dildo dla dwojga

A co powiecie na wprowadzenie nieco pikanterii do waszej sypialni? Wypróbujcie dildo dla dwojga! Zabawa dwustronnym penisem z pewnością rozpali namiętność, rozbudzając pożądanie i intensyfikując doznania. Doskonałym do tego modelem jest Twins L, czyli dildo przeznaczone do jednoczesnej stymulacji waginalnej i analnej. Dzięki elastycznemu materiałowi, z jakiego zostało wykonane, może być wyginane i formowane w dowolny sposób.

Podobnymi właściwościami wyróżnia się Smooth Double Header. To bardzo realistyczne dildo o długości aż 45 centymetrów. Na końcach umieszczono falliczne główki, umożliwiające jeszcze bardziej ekscytującą zabawę we dwoje. Na uwagę zasługuje także konstrukcja donga, który może się wyginać, ułatwiając zabawę w różnych konfiguracjach. Sposób zastosowania tego dilda zależy jedynie od twoich fantazji!

Dildo podwójne analne

Doskonałym wyborem dla par jest dildo podwójne analne, które przeznaczone jest zarówno dla pań, jak i dla panów. Zakończone różnej wielkości wypustkami, ułożonymi w kształt piramidalny, znacznie ułatwia zabawę, nawet początkującym miłośnikom seksu analnego. Materiały, z jakich gadżet został wykonany, mogą być łączone z lubrykantami, ułatwiającymi wprowadzenie dilda do odbytu.

Jeśli szukasz wysokiej jakości zabawek erotycznych, dopasowanych do twoich potrzeb – zapraszamy do naszego sklepu. Wszystkie produkty dostępne są na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz także ich szczegółowy opis. Zakupy zrealizujesz w pełni anonimowo! Wyjątkową wagę przywiązujemy do prywatności naszych klientów, dlatego też wszystkie zakupy wysyłane są paczką bez żadnych dodatkowych oznaczeń, które mogłyby zdradzić zawartość opakowania.

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry:

Pusto :(