Pochwy i masturbatory

Masturbator męski to świetne wzbogacenie erotycznych doznań każdego pana. Nie musi być wykorzystywany jedynie podczas samotnych wieczorów, ale jest także doskonałym pomysłem na urozmaicenie łóżkowych zabaw z partnerką. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze masturbatory, doskonale dopasowane do męskiego ciała i twojego seksualnego temperamentu.

Jeśli lubisz delikatne zabawy – wybierz masturbatory ręczne, pozwalające na dowolną intensywność pieszczot. Panom zainteresowanym mocniejszymi doznaniami polecamy produkty elektroniczne, pracujące w trzech trybach – ssącym, masowania główki oraz masowania podstawy członka. Ten luksusowy masturbator zadowoli każdego!

Tenga masturbator

Produkt, o którym wspomnieliśmy wcześniej, to Tenga masturbator. Został zaprojektowany tak, aby dać mężczyznom niewiarygodną przyjemność. W środku urządzenia znajdziecie wiele wypustek, prążków i grudek silikonowych, których rolą jest zwiększanie doznań erotycznych podczas zabawy. Tenga ma długość 18 cm i może przyjąć członka o średnicy maksymalnie 5 cm. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości – wszystkie elementy można wyjąć i umyć pod bieżącą wodą, stosując jedynie odrobinę mydła.

W ofercie posiadamy także ręczne masturbatory dla panów, w wersji klasycznej oraz dwustronnej. Produkty te doskonale dopasowują się do kształtu i wielkości penisa, dzięki zastosowaniu rozciągliwego materiału. Jeśli natomiast szukasz mocnych wrażeń – skorzystaj z produktów, które dzięki spieralnym korytarzom, tworzą wewnątrz masturbatora podciśnienie, odczuwane jako ssanie. Jego siłę możesz dowolnie kontrolować, zapewniając sobie intensywność zabawy na takim poziomie, na jaki masz ochotę.

Sztuczne pochwy

Miłośnikom kobiecego ciała polecamy sztuczne pochwy, dostępne w wielu odmianach. Wykonane są z delikatnego materiału, imitującego ludzką skórę, który niemal natychmiast rozgrzewa się do twojej temperatury. Sztuczna pochwa wyposażona jest w wypustki, zamontowane w jej środku, dzięki czemu stymulacja staje się intensywniejsza i przyjemniejsza. Wygląd masturbatora przypomina kobiece miejsca intymne, wpływając na wzrost męskiego libido.

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie, skorzystaj z bogatej propozycji masturbatorów będących replikami intymnych sfer najpopularniejszych aktorek filmów dla dorosłych. Wykonane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, z materiału do złudzenia przypominającego ludzką skórę. Co więcej – masturbatory są dyskretnie schowane w obudowie przypominającej latarkę, dzięki czemu nikt przypadkowy nie pozna twoich sekretów. Tego rodzaju sztuczna pochwa dostępna jest w sklepie Różowa Pantera, w różnych wersjach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz wysokiej jakości tanie masturbatory, sztuczne pochwy oraz inne akcesoria, pobudzające twoją fantazję. Wszystkie produkty wraz z ich szczegółowym opisem znajdziesz na stronie internetowej. Dbając o dyskrecję, twoje zakupy wyślemy paczką bez żadnych oznaczeń, zdradzających jej zawartość.

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry:

Pusto :(