Określenie pas cnoty brzmi nieco archaicznie, jednak dziś nabrało zupełnie nowego znaczenia. To doskonały gadżet erotyczny, przeznaczony dla każdego pana, ceniącego urozmaicenie w seksie. Z pasa chroniącego męską niewinność ucieszą się także panie, zwolenniczki fetyszów, które z łatwością mogą ograniczyć aktywność swojego partnera, za pomocą kłódki lub jednorazowej plomby.

Każdy męski pas cnoty, jaki oferujemy, to produkt przeznaczony do kontaktu z ciałem, niewywołujący podrażnień. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe otwory umożliwiające utrzymanie penisa w czystości, nawet podczas długiej abstynencji, wynikającej z noszenia tego ekscytującego gadżetu. Pas cnoty dla mężczyzn z łatwością dobierzecie do rozmiaru penisa – oferujemy modele o zróżnicowanej długości.

Pas cnoty męski

Pas cnoty męski nie jest przeznaczony jedynie dla osób lubiących dominację czy zabawy w stylu BDSM. To doskonały pomysł na urozmaicenie życia erotycznego, szczególnie fetyszystom. Wykonane są w bardzo estetyczny sposób, co sprawia, że stają się także nietuzinkową ozdobą męskiego ciała. Oferowane w naszym sklepie modele wyróżnia także materiał, z jakiego zostały wykonane.

Poliwęglan lub silikon medyczny nie podrażniają skóry, są delikatne, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Metalowy pas cnoty? Nie! Wybierzcie produkty, które będą wygodne i bezpieczne. Poszczególne modele w standardowym wyposażeniu posiadają klatkę, kłódki, a także jednorazowe plomby z numerkami. Niektóre wersje zostały wzbogacone haczykami o różnej grubości i średnicy, przeznaczonymi dla panów z piercingiem księcia Alberta.

Pas cnoty na penisa

Jeśli preferujesz dodatkowe doznania – wybierz pas cnoty na penisa z elektrostymulacją. W naszym sklepie znajdziesz kilka rodzajów tego gadżetu. Wyróżnia je nietuzinkowe wzornictwo i kolorystyka, a także przewody e-stim, które pozwalają na delikatne drażnienie członka impulsami elektrycznymi. Klatki wyposażone są w dodatkowe pierścienie, pozwalające na zwiększenie długości pasa, w zależności od rozmiaru twojego penisa.

Chcesz w pełni kontrolować aktywność twojego partnera, a może szukasz pomysłu na wprowadzenie urozmaicenia do waszej sypialni? Wybierz z naszej oferty pas cnoty. Sklep Różowa Pantera jest miejscem, w którym z pewnością znajdziesz gadżet odpowiedni dla siebie. Nie musisz krępować się zakupami. Zrobisz je wygodnie przez internet, a my zadbamy o to, aby przesyłka była zapakowana w sposób dyskretny, niezdradzający zawartości paczki.

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry:

-
Pusto :(