Masażer intymny to prawdziwe urozmaicenie życia seksualnego. Wbrew obiegowym opiniom nie korzystają z niego jedynie osoby samotne, ale także pary. Pozwala na pogłębienie doznań erotycznych oraz uatrakcyjnienie zabaw w sypialni. W naszej ofercie znajdziesz masażery przeznaczone zarówno dla pań, jak i dla panów.

Proponujemy różne rodzaje zabawek – wersje ręczne oraz elektroniczne, którymi możesz sterować wykorzystując dołączonego pilota. Zabawy z masażerem wprowadzą ożywienie do twojej sypialni. Gadżetów możecie używać solo lub w parze, dzięki czemu wspólnie odkryjecie nowe pokłady ekscytacji i pożądania.

Masażer erotyczny

Masażer erotyczny to doskonały gadżet do sypialni kobiecej, jak i męskiej. W wersjach dedykowanych panom masażery wyposażone są w dodatkowe stymulatory, umożliwiające pobudzenie nie tylko krocza, ale przede wszystkim prostaty. Urządzenie pozwala na głęboki masaż tego gruczołu, co wpływa na zwiększenie sprawności seksualnej oraz pozytywnie oddziałuje na zdrowie, poprawiając między innymi ukrwienie prostaty, zapobiegające jej rozrostowi.

Masażer orgazmowy przeznaczony dla pań to urządzenie doskonale dopasowane do damskich potrzeb. Wersje elektroniczne wytwarzają podciśnienie, które delikatnie stymuluje łechtaczkę, potęgując pobudzanie punktów szczytowania. Z tymi urządzeniami odkryjesz nowy wymiar orgazmu! Sprzęt jest prosty w obsłudze – wystarczy wybrać odpowiadający ci program, o zróżnicowanej intensywności ssania. Wśród dostępnych produktów znajdziecie także klasyczne masażery, które z pewnością powinny zagościć w twojej sypialni! Ręczny masażer jest idealnym gadżetem do zabawy solo lub z partnerem.

Masażer dla par

Wydaje się, że skoro macie siebie, to masażer dla par jest zbędny. Nic bardziej mylnego. Dzięki jego wykorzystaniu urozmaicicie łóżkowe zabawy, potęgując doznania. W naszej ofercie znajdziecie masażery, które kobiety mogą nosić podczas stosunku. Bezprzewodowy pilot znacznie ułatwia kontrolę nad urządzeniem, a wybór różnorodnych programów pozwala na dowolne intensyfikowanie doznań, dopasowanych do twoich indywidualnych preferencji.

Oferujemy również zestawy erotyczne dla dwojga, zawierające masażer przeznaczony dla kobiet, a także pobudzający pierścień erekcyjny, blokujący odpływ krwi z penisa. Masażer erotyczny do ciała możecie wykorzystać do zmysłowych pieszczot, rozbudzających wasze apetyty na seks. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz gadżet najbardziej dopasowany do twoich potrzeb i oczekiwań, a my wyślemy go w dyskretnej przesyłce. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta.

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry:

Pusto :(