Lubrykant, nazywany inaczej żelem intymnym, to obowiązkowy element, jaki powinien znaleźć się w sypialni każdej pary. Dzięki właściwościom nawilżającym stosunek będzie przyjemniejszy, a doznania głębsze. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju lubrykanty, także w wersjach smakowych, które doskonale sprawdzą się podczas seksu oralnego.

Lubrykant na bazie wody, jaki oferujemy naszym klientom, jest produktem przeznaczonym dla każdego, ale przede wszystkim dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Naturalny skład żelu oraz brak parabenów, cukru i glutenu to gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Lubrykant wodny może być stosowany także z różnorodnymi zabawkami erotycznymi oraz z produktami wykonanymi z lateksu.

Lubrykant silikonowy

Najbardziej uniwersalnym nawilżaczem jest lubrykant silikonowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w seksie klasycznym, analnym, jak i podczas korzystania z różnorodnych gadżetów erotycznych. Jego naturalne właściwości zmniejszają tarcie podczas stosunku, dzięki czemu zbliżenia są przyjemniejsze i delikatniejsze. Istotną kwestią jest ochrona miejsc intymnych przed otarciami i podrażnieniami.

Jeśli lubisz eksperymenty w sypialni lub cenisz przyjemność płynącą z seksu analnego, wybierz nowoczesny i bezpieczny dla ciała lubrykant analny. To produkt przeznaczony także dla tych z was, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z miłością analną. Żel nie uczula, nie uszkadza prezerwatyw, a także nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości na ciele. Możecie go stosować z każdą zabawką erotyczną, jaka znajduje się w waszej sypialni.

Lubrykant smakowy

W sklepie Różowa Pantera znajdziesz także lubrykant smakowy, który jest świetnym uzupełnieniem seksu oralnego. Czy lubrykanty te możesz bezpiecznie stosować? Oczywiście! To żele, które nie uczulają i nie podrażniają, a produkty znajdujące się w ich składzie są pochodzenia naturalnego. W zależności od twoich preferencji możesz wybrać różne wersje smakowe lubrykantów – truskawkową, waniliową, wiśniową czy czekoladową.

Zapraszamy na zakupy! W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do urozmaicenia i uprzyjemnienia seksu. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy opis każdego lubrykanta, wraz z informacją o możliwości jego bezpiecznego stosowania z prezerwatywami. Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu! Dbamy o twoją prywatność, dlatego wszystkie zakupy wysyłamy w nieoznakowanych paczkach, dzięki czemu tylko ty będziesz znać ich zawartość.

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry: