Korki i sondy analne

Korki analne to akcesoria chętnie wybierane zarówno przez panie, jak i panów. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne korki, wykonane z delikatnych materiałów, zapewniających bezpieczeństwo ich użytkowania. Miłośnicy zabaw analnych mogą wybrać korki spośród modeli lateksowych, silikonowych, a także metalowych, produkowanych z wysokiej jakości stali chirurgicznej.

Wśród dostępnego asortymentu posiadamy korki analne sprzedawane pojedynczo, a także zestawy, zawierające akcesoria o różnej wielkości i kształcie. Paniom poszukującym gadżetów o oryginalnym i eleganckim wyglądzie z pewnością przypadnie do gustu zestaw dwóch korków – Booty Plug Luxury Set Gold. Zabawki te wykonane są ze stali chirurgicznej, w kolorze złotym oraz wykończone imitacją kamienia szlachetnego.

Sondy analne

Jeśli chcecie urozmaicić swoje życie erotyczne i rozbudzić nieodkryte dotąd pokłady seksualnej energii, wybierzcie sondy analne z naszej oferty. Posiadamy różnorodne modele tych akcesoriów, zróżnicowane pod względem długości, a także materiału, z jakiego zostały wykonane. Produkty mają wspólny mianownik, którym jest dostarczanie przyjemności z analnej stymulacji. Sondy przeznaczone są dla początkujących amatorów zabaw analnych, jak i osób doświadczonych w tym zakresie.

Czytaj dalej

Miłośnikom mocniejszych doznań do gustu przypadną sondy analne z wibracjami, które doskonale dopasowują się do anatomicznej budowy ciała. Posiadają stożkową końcówkę, ułatwiającą wprowadzenie sondy do odbytu, a także cichy silnik, odpowiadający za generowanie wibracji o zróżnicowanej intensywności. Sondy te oferowane są wraz z zestawami akcesoriów, niezbędnych podczas analnych zabaw.

Wibrator analny

Paniom oraz panom dedykujemy kolejny gadżet, jakim jest wibrator analny. Wyprofilowany kształt, najwyższej jakości materiały, a także niepowtarzalne wzornictwo to wyróżniki tych produktów. Wibratory przeznaczone są do stymulacji nie tylko okolic odbytu, ale także prostaty, wyzwalając w każdym mężczyźnie seksualny apetyt. Intensywnością wibracji możesz sterować za pośrednictwem aplikacji, instalowanej na smartfonie lub tablecie, dzięki czemu precyzyjnie dopasujesz rodzaj pieszczot do swoich indywidualnych preferencji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej korki, sondy i wibratory analne. Wszystkie produkty, a także ich szczegółowy opis, znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Dbamy o twoją dyskrecję, dlatego też wszystkie zakupione gadżety wysyłamy w paczce bez żadnych oznakowań, wskazujących na jej zawartość.

Aktywne filtry:

Pusto :(