Elektrostymulacja

Zastanawialiście się kiedyś, czym jest seks elektro? Na pewno! Nie poprzestawajcie na rozważaniach, ale spełnijcie swoje najgłębiej skrywane marzenia, korzystając z urządzeń do elektrostymulacji, jakie znajdziecie w naszym sklepie. To zabawki przeznaczone zarówno dla pań, jak i dla panów, szukających ekscytujących, nowych doznań.

Zapewne wielu z was nurtuje pytanie, czy elektrostymulacja jest bezpieczna? Oczywiście! Oferowane przez nas gadżety przystosowane są do tego rodzaju aktywności. Oprócz materiałów obojętnych dla ciała człowieka, z jakich wykonane są elektrozabawki, należy zwrócić uwagę na elementy techniczne. Urządzenia wyzwalają impulsy elektryczne o takim napięciu, które nie zagraża zdrowiu.

Elektrostymulacja waginy

Pierwszą kategorią, jaką chcemy was zainteresować, jest elektrostymulacja waginy. Sprzęt, jakiego potrzebujecie do ekscytujących zabaw pod napięciem, to tak zwana jednostka zasilająca, czyli urządzenie generujące impulsy elektryczne oraz właściwe elektrody. W elektrodach tkwi sekret kobiecych elektro pieszczot.

Oferujemy zarówno elektrody zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Pierwsze umieszczane są na łechtaczce lub w okolicy wejścia do pochwy, drażniąc zakończenia nerwowe tych jakże wrażliwych stref kobiecego ciała. Elektrody wewnętrzne natomiast pobudzają pochwę od środka. Przyjmują najczęściej kształt niewielkiego, stalowego jajeczka, które doskonale przewodzi impulsy elektryczne, pochodzące z jednostki zasilającej.

Elektrostymulacja penisa

Zabawy z prądem o niskim napięciu pasjonują także mężczyzn, dla których przeznaczona jest elektrostymulacja penisa. Urządzenie, podobnie jak w wersji dla pań, różni się elektrodami, jakie wybierzecie. Można je mocować na główce członka, a regulowana średnica pierścienia pozwala dopasować go do każdego rozmiaru penisa.

Osobną kategorią produktów, jakie chętnie wybierają panowie, są pierścienie erekcyjne, przeznaczone oczywiście do elektrostymulacji. Zakładane są na podstawę członka, a następnie podłączane do urządzenia generującego impulsy elektryczne. Gadżet zapewnia intensywne doznania – od przyjemnego mrowienia na początku, aż do mocnych impulsów, przeznaczonych dla miłośników mocniejszych wrażeń.

Jeśli szukacie urządzeń do seksu elektro – zapraszamy do nas! W ofercie posiadamy wszystko, co jest niezbędne, aby twoje życie seksualne było udane. Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię towar, wskażesz formę wysyłki oraz opłacisz zamówienie, by ekscytujące gadżety trafiły w kilka dni wprost do twojego domu. Nie obawiaj się o prywatność – bardzo ją szanujemy, dlatego paczki będą opisane tak, aby nie zdradziły swojej zawartości.

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry:

Pusto :(