Nie jesteś zadowolony z rozmiarów swojego członka? Rozwiązaniem tych problemów może być pompka do penisa, która wydatnie zwiększy nie tylko jego długość, ale także grubość. Urządzenia przeznaczone do tego celu znajdziesz w naszym sklepie. To w pełni bezpieczne gadżety, zaprojektowane z myślą o męskich potrzebach. Dostępne są w wersjach manualnych, a także automatycznych, wyposażonych w specjalny silniczek.

Jak działa pompka do penisa? Jej konstrukcja jest bardzo prosta. Opiera się na wytwarzaniu podciśnienia w komorze, w której umieszczasz członka. Dzięki działającym wewnątrz siłom penis powiększa się, zwiększając jednocześnie swoją grubość. Jak wskazują producenci – regularne używanie tego gadżetu pozwoli powiększyć członka nie tylko na chwilę, ale efekt utrzyma się na zawsze.

Automatyczna pompka do penisa

Jednym z produktów, który znalazł szczególne uznanie wśród panów, jest automatyczna pompka do penisa. Działa dokładnie tak, jak opisaliśmy powyżej, jednak nie wymaga manualnego odsysania powietrza. Odpowiedzialny jest za to specjalny silniczek, który powoli tworzy podciśnienie. Gdy twój penis osiągnie pożądaną wielkość, wystarczy użyć przycisku zwalniania, aby można było wyjąć członka z pompki.

Model Deluxe Auto Vac Pump to reprezentant kategorii automatycznych pompek. Wyposażony jest w 3 prędkości pompowania, które możesz płynnie regulować. Gadżet jest także doskonałym wyborem dla mężczyzn mających problem z przedwczesnym wytryskiem. Aby przedłużyć stosunek, wystarczy po skorzystaniu z pompki założyć na penisa dołączony pierścień, który znacznie opóźni ejakulację.

Pompka do penisa cena

Ile kosztuje pompka do penisa? Cena poszczególnych modeli znacznie się różni. Ma na to wpływ przede wszystkim zastosowana technologia. Wersję manualną możecie kupić już za kilkadziesiąt złotych. Jeśli natomiast preferujecie pompki automatyczne, z rożnymi dodatkowymi funkcjami, wówczas kwota oscyluje w granicach kilkuset złotych za najlepsze wersje. Warto pamiętać, że niezależnie od ceny, pompka to produkt na lata. W naszej ofercie posiadamy także zapasowe uszczelki, które z łatwością wymienicie samodzielnie.

Jesteś zainteresowany pompkami do penisa? Sprawdź, jakie modele dostępne są w naszym sklepie. Na stronie internetowej Różowej Pantery znajdziesz szczegółowe informacje o każdym produkcie, wraz z jego specyfikacją techniczną. Robiąc u nas zakupy nie musisz martwić się o swoja prywatność. Dbamy o anonimowość naszych klientów, dlatego paczki wysyłamy bez jakichkolwiek dodatkowych oznaczeń. Tylko ty będziesz wiedział, co jest w środku. Zapraszamy!

[ Czytaj więcej ]

Aktywne filtry:

Pusto :(