Aktywne filtry

Kary cielesne kojarzą się z cierpieniem. W seksie jest z tym zupełnie inaczej. Gdy partner jest nieposłuszny, stawia się pani lub panu, należy mu się upomnienie. Gdy to nie poskutkuje trzeba uderzyć mocniej, aż pojawi się ślad. A jeśli i to nie działa… Pomysły na zabawy BDSM zostawiamy Tobie. Spanking jest jedną z metod, które warto w to wdrożyć. Klapsy, także te mocniejsze czy solidne lanie sprawiają, że seks nabiera pikanterii i dynamiki. Pojawiają się nowe doznania, których dotąd nie znałeś. W końcu uczysz się, że musisz być grzeczny. No, chyba, że naprawdę lubisz dostać po dupie.

Akcesoria do spankingu w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Stosowanie pewnej dozy przemocy w seksie to nic nowego. Wiele par przekonało się do praktyk BDSM, w których spanking jest jedną z popularniejszych form. Na czym on polega? To po prostu sprawiające erotyczną przyjemność partnerom uderzanie jednego przez drugiego. Dawanie coraz mocniejszych klapsów, aż po spuszczanie porządnego lania. Uderzenia powodują ból, ale także specyficzną perwersyjną przyjemność dla obu stron. Pojawiają się ślady i zaczerwienienia, które dodatkowo podniecają. Najprostszą metodą jest oczywiście użycie otwartej dłoni. Możesz też uprawiać spanking pasem. Najlepsze doznania jednak doświadczysz stosujące nasze spanking akcesoria. To różnego rodzaju przedmioty to uderzania partnera – bicze, packi, pejcze czy imitowanie dłonie. Warto też przyjąć odpowiednie do spanking pozycje. Najlepiej z wypiętymi pośladkami ku górze. W tym pomóc mogą Ci nasze meble erotyczne. Rozejrzyj się – mamy w ofercie wiele zabawek i akcesoriów, które umilą Twój spanking.

Spanking - pozycje, których musisz spróbować

Czy rzeczywiście spuszczanie lania w łóżku może się podobać? Wiele par nie zadaje sobie tego pytania. Odkąd odkryły, jak spanking zmienił ich życie erotyczne. Zwłaszcza przy użyciu naszych zabawek. Dzięki nim mogą:

  • spełniać swoje skryte fantazje,
  • odczuwać unikalną przyjemność, którą daje ból,
  • odgrywać perwersyjne fabułki w klimacie BDSM,
  • poznać swoje prawdziwe potrzeby i lepiej się do siebie zbliżyć,
  • bawić się bezpiecznie przy użyciu profesjonalnych akcesoriów,
  • wybierać między różnymi akcesoriami i korzystać z tematycznych zestawów.

Jak najlepiej bawić się w spanking? Pozycje popularne to ułożenie na łóżku lub kolanach drugiej osoby, z wypiętą pupą. To dobra forma do przyjmowania łóżkowych ról – dad/son albo niegrzeczna córcia. Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia.

Spanking pasem - co warto przetestować?

Niezależnie, jak chcesz się bawić w spanking, my oferujemy Ci nasze usługi. Doradzimy, co wybrać a paczkę dostarczymy szybko. Nie stosujemy żadnych sugerujących oznaczeń – rozumiemy prywatność Klientów. A co możesz u nas wybrać by uprawiać spanking? Zarówno pojedyncze jak i występujące w zestawach rozmaite packi, baty BDSM oraz pejcze i bicze. Są poręczne, wyposażone w dodatkowe funkcje jednocześnie sprawiające łaskotki i konkretny ból. Zestawy dodatkowo wzbogacone są o inne akcesoria BDSM – kajdanki, maski czy obroże. Dzięki nim z pewnością nie wrócisz do uprawiania spanking pasem.