Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Niejedna para, która choć raz uprawiała seks analny, chce to powtórzyć. Zapewne nie trzeba Cię przekonywać o doznaniach, które on przynosi. Ta forma zbliżenia jednak wymaga szczególnej dbałości o higienę intymną i stosowania specjalnych lubrykantów. Domowy zestaw do lewatywy jest zatem niezbędny. Dzięki temu zabiegowi czyste są jelita i odbyt a seks analny bezpieczny i prawdziwie relaksujący. Oprócz tego zestaw do lewatywy nie musi poprzestawać na aspekcie higienicznym. To może być też świetne narzędzie do samotnej lub wspólnej zabawy analnej. Jak możemy Ci pomóc?

Zestawy do lewatywy w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Podstawową funkcją, jaką pełni zestaw do robienia lewatywy to zachowanie higieny odbytu i czystości jelit. W ten sposób możesz pozbyć się zaparć, ale też przygotować się do seksu analnego. Zbliżenie jest wtedy bezpieczne, higieniczne i nie zawsze konieczna jest prezerwatywa. Jeśli regularnie zabawiasz się w ten sposób, medyczny zestaw do lewatywy jednorazowy to za mało. Powinieneś zaopatrzyć się w coś lepszego – wybrać z naszej oferty zestaw do lewatywy wielorazowy. Zwłaszcza że wybór jest spory. Do dyspozycji masz zarówno klasyczne gruszki, zestawy do lewatywy z irygatorami aż po urządzenia elektryczne, które nie tylko oczyszczają odbyt, ale i sprawiają wibrująca analną rozkosz. A jeśli seks analny to każdy nasz zestaw do domowej lewatywy warto wzbogacić o aplikator lubrykantu. Na którykolwiek zestaw się zdecydujesz zapewniamy produkty wykonane z wysokiej jakości tworzyw, solidne, miłe w dotyku i przede wszystkim skuteczne. Pozbawione szkodliwych ftalanów i dostosowane do specyfiki anatomicznej. Zamówienia realizujemy szybko – wiemy, że Ci się śpieszy. Nikt, poza Tobą nie dowie się, co jest w paczce.

Po co stosuje się zestaw do lewatywy przed seksem analnym?

Każdy domowy zestaw do lewatywy, który mamy w ofercie to połączenie jakości wykonania, higieny i narzędzia do przeżywania przyjemności analnej. Jest tak dlatego, że:

  • nasze zestawy do lewatywy powstały z myślą o seksie analnym,
  • są trwałe, zestaw do lewatywy wielorazowy posłuży długo,
  • pomagają zachować czystość, umożliwiają bezpieczny i zdrowy seks,
  • penetracja jest przyjemniejsza bez prezerwatywy,
  • mogą je używać zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Mamy też zestaw do lewatywy przed porodem, irygatory do przyłączenia do węża w wannie oraz inne niespodzianki.

Zestaw do lewatywy - jaki wybrać?

Wiemy już, dlaczego musisz poświęcić nieco czasu na zrobienie lewatywy. Zestaw, który wybierzesz musi być przystosowany do Twoich preferencji i fantazji. Seks analny jest popularną formą uprawiania miłości. Dla par homoseksualnych wręcz podstawową. Jak mogą Ci pomóc nasze zestawy do lewatywy? Klasyczna gruszka to opcja zarówno do samotnej zabawy jak i oddania swojej pupy pod opiekę drugiego kochanka. Zestaw do lewatywy z irygatorami to wpuszczenie w siebie nieskrępowanego strumienia wody. Ta oprócz tego, że oczyszcza to przyjemnie pieści wnętrze odbytu i prostatę. A może pójść krok dalej? Zestaw do lewatywy w domu, napędzany elektrycznie i wykonujący przy okazji wibracje? To też u nas znajdziesz. Do wyboru w różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i funkcjonalnościach. Koniecznie potem użyj naszego aplikatora z lubrykantem. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i dyskretną poradę.