Aktywne filtry

Myślałeś kiedyś, żeby niczym ginekolog zajrzeć do wnętrza waginy swojej kochanki? Dowiedzieć się, co dziewczyny tam mają i jak zbudowana jest ta niezwykła część jej pięknego ciała. A może interesuje Cię jej lub jego pupa i chcesz dogłębnie spenetrować ją najpierw wzrokiem? Jeśli tak, nie musisz przy tym nadwyrężać dłoni. Rozumiemy Twoją fantazję i mamy od tego specjalne narzędzia. Wzierniki analne, którymi rozszerzysz odbyt partnera lub wziernik do pochwy to coś, co przyda się w bardziej finezyjnych i wyuzdanych zabawach łóżkowych. Jak to działa i co u nas znajdziesz?

Wzierniki analne i dopochwowe w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Bliskość erotyczna niekiedy sprawia, że chcesz wiedzieć o swoim partnerze dosłownie wszystko. Bywa, że fizyczna fascynacja popycha Cię do zaglądania w najbardziej intymne miejsca i zachwycania się tym, co skrywają. Własnoręczna próba zajrzenia w głąb pochwy czy odbytu jest jednak ograniczona siłą Twoich rąk. Stąd w ofercie mamy specjalne wzierniki analne i dopochwowe. To małe, ale solidne narzędzia, które odpowiednio umocowane rozwierają wspomniane sfery intymne. W ten sposób bez wysiłku i bez dyskomfortu kochanka możesz śmiało oglądać głębię waginy czy pupy. Ich użycie jest proste a przez mały rozmiar, łatwo je schować. To niesamowite uczucie, gdy wziernik do pochwy odkrywa przed Tobą całą intymność Twojej dziewczyny. Lub wziernik analny daje wgląd w pupę chłopaka. Wzierniki analne i dopochwowe, które mamy w ofercie wykonane są ze stali nierdzewnej. Możesz śmiało ich używać w tych najwrażliwszych miejscach ciała. Pozbawione są ostrych krawędzi i ząbków, a więc nie ma mowy o skaleczeniu czy podrażnieniu.

Jakie zastosowania ma wziernik analny i dopochwowy w BDSM?

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się do stosowania naszych wzierników, wyjaśnimy Ci, dlaczego powinieneś:

  • umożliwiają na zerknięcie dosłownie w głąb Twojego partnera,
  • nie wymagają wysiłku fizycznego,
  • dzięki nim świetnie bawi się w doktora, uprawia BDSM lub inne wyuzdane igraszki,
  • życie intymne nabiera pikanterii i znika łóżkowa rutyna,
  • możesz nieco podszkolić się z anatomii płci przeciwnej,
  • nasze wzierniki analne i dopochwowe są solidnej jakości, trwałe i funkcjonalne,
  • wybierać możesz między różnymi rozmiarami i poziomami rozwarcia,
  • wzierniki analne nadają się do zabaw zarówno z kobietą jak i mężczyzną.

Pomagamy z doborem wziernika. Zamówienia realizujemy szybko i terminowo. Dbamy o to, by paczka nie zdradzała tego, jakiego rodzaju zabawki są w środku. Życie intymne to Twoja prywatność, a my ją szanujemy.

Wziernik analny i dopochwowy - jaki wybrać?

Jakiego rodzaju wzierniki mamy w ofercie? Zasadniczo dwa typy – wzierniki analne i wziernik do pochwy. W ten sposób obserwować możesz intymne otwory zarówno u chłopaka jak i dziewczyny. Takie narzędzia stosują w swojej pracy np. ginekolodzy. Nasze wzierniki są podobnej budowy i funkcjonalności, lecz nie służą wyłącznie celom medycznym. Metaliczny, seksowny połysk, wybór rozmiarów i szerokości rozwarcia powodują, że znajdziesz coś dla siebie. Ich stosowanie zbliża kochanków i otwiera na nowe, interesujące formy zabawy. Fabułka w gabinecie lekarskim, nauka anatomii na uczelni a może brutalna penetracja? Wziernik analny i wziernik do pochwy to sposoby na urozmaicenie seksu analnego, oralnego czy zabaw BDSM. Sam powiedz – nigdy nie miałeś ochoty włożyć paluszka odrobinę głębiej? Wypróbuj kilka z naszych propozycji: