Aktywne filtry

Jeśli myślisz, że obroża na szyję dla człowieka to przesada, pomyśl jeszcze raz. A jeśli BDSM, dominacja w związku i wierność psa to dla Ciebie łóżkowy chleb powszedni – nigdy tak nie pomyślisz. Tu nie ma miejsca na subtelności czy platoniczne uniesienia. Obroże dla ludzi przygotowaliśmy dla par, które w seksie cenią mocne doznania. Wartości takie jak bezwzględna wierność, posłuszeństwo i dyscyplina. Odrobina perwersji jeszcze nigdy nie zaszkodziła. Zwłaszcza że, miłość udowodnić można także poprzez pokorne prowadzenie na smyczy i znoszenie próby bólu. Wiemy, czego szukasz i mamy to.

Obroże dla ludzi w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Obroża na szyję dla ludzi to akcesorium erotyczne stosowane przez pary uprawiające seks BDSM. Jej zakładanie to pewna forma dominacji jednego partnera nad drugim. W ten sposób osoba z obrożą odgrywa rolę posłusznego psiaka, a taki seks to świetne pole do popisu dla wyuzdanych fabuł i fantazji. Obroża dla ludzi łatwo się nakłada i łatwo reguluje się stopień zacieśnienia. Może zatem być ona jedynie symboliczna lub pełnić rolę wychowawczą, a nawet sprawiać dyskomfort. Nasze obroże dla ludzi są wykonane z wysokiej jakości materiałów – skóry lub nylonu. Są wodoodporne, bezpieczne i nie powodują zadrapań. Można je łatwo umyć lub zdezynfekować. Do tego stosować można smycze i kajdanki, które dodatkowo urozmaicają takie perwersyjne zabawy łóżkowe. Materiały są miękkie i miłe w dotyku, nie zawierają niklu. Są zaprojektowane specjalnie pod potrzeby par lubiących łóżkową dominację i odrobinę perwersji. Jeśli masz wątpliwości, czy obroża na szyję ludzi to pomysł dla Ciebie, napisz do nas. Pomożemy z wyborem, towar dostarczymy szybko i nikt o niczym się nie dowie. Poza Tobą i Twoją dominą. Kup seksowne obroże dla ludzi w naszym sklepie internetowym, takie jak:

Jakie zastosowania ma obroża dla ludzi w BDSM?

Dla tych, którzy stosują obroże dla ludzi wyliczanie ich zalet jest truizmem. Jeśli jednak szukasz nowych doznań albo chodzi Ci po głowie BDSM to popatrz:

  • doświadczysz nowych wrażeń,
  • Ty lub Twój partner możecie udowodnić wierność i miłość,
  • zyskujesz kontrolę nad partnerem, która jest mega sexy,
  • spełnisz swoje najdziwniejsze, ale i podniecające fantazje,
  • nasze obroże dla ludzi są wykonane solidnie i funkcjonalne,
  • możesz łączyć je z innymi naszymi akcesoriami – smyczą, kajdankami czy batem,
  • „hau hau” zyska wtedy zupełnie nowe znaczenie.

Obroża dla ludzi - jaką wybrać?

Nasza obroża dla ludzi, niezależnie od modelu, zawsze uwzględnia rozmaite łóżkowe pomysły. Na ogół stawiamy na czarną kolorystykę, choć nie jest to regułą. Do wyboru masz zarówno pojedyncze obroże dla ludzi, te szersze i węższe, wzbogacone o klimatyczny łańcuch albo występujące w zestawach. Wtedy zakupiona obroża dla człowieka łączy się od razu ze smyczą i kajdankami. Obroże dla ludzi są też rozszerzone o kryształki dodatkowo dodające pikanterii sytuacji. Możesz swobodnie regulować stopień zakleszczenia szyi. Mało tego – niektóre nasze obroże dla ludzi mają dodatkowe elementy. Kolce, naszyjnik dla psiaka jak i dla damy czy nawet ograniczniki w poruszaniu głową i oddychaniu. Do wyboru masz zarówno modele eleganckie, niemal koronkowe jak i naprawdę brutalne, rodem z kazamatów.