Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Gdy piesek zrobił coś nieładnego, zasłużył na karę. Najlepiej do niego przemawia, gdy otrzyma klapsa. Nie wystarczy klasyczny, wykonany dłonią. Po co domina ma nadwyrężać swoje nadgarstki by ukarać niegrzecznego kundla? Znacznie lepiej nada się do tego packa BDSM. Narzędzie, dzięki któremu w seksie możesz wreszcie pokazać, kto tu rządzi. Rumieniec na pupie albo na plecach to dopiero początek nauki manier. Zwłaszcza, że pani potrafi także wynagradzać za dobre sprawowanie. Albo odwrotnie – to pan uczy posłuszeństwa swojej suczki. Nie ograniczaj się w fantazjach BDSM. Packa to coś, czego zdecydowanie potrzebujesz. I my ją mamy.

Packi BDSM w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Jednym z istotnych elementów seksu BDSM jest poczucie dominacji i kontrola nad partnerem. Także poprzez stymulowanie jego bodźców w celu sprawiania dyskomfortu. Niekiedy to mrowienie, ograniczenie ruchów a innym razem zadawanie mniej lub bardziej natężonego bólu. Świetnie do tego nadaje się nasza packa BDSM. W czym rzecz? To dość uniwersalne akcesorium BDSM. Packa służy do porządnego lania, które możesz zadać partnerowi, gdy ten nie jest posłuszny. W zależności od tego, jak mocno uderzysz tak reagować będzie jego układ nerwowy i krwionośny. Packa BDSM może powodować lekkie łaskotki, mrowienie albo odczuwalny ból. Wielokrotne uderzanie z kolei skutkuje zaczerwienieniem, które dla wielu praktyków BDSM jest mega podniecające. Pomysłów na zabawę jest tyle, ile osób je uprawiające. Każda nasza BDSM packa wykonana jest z trwałego materiału, świetnie przylegającego do skóry. A przy tym bezpiecznego, niepowodujących uszkodzeń ciała. Za to sprawiającego dodatkowe wrażenia poprzez wzbogacone kolce czy powłokę ze skóry. Wybór jest spory, a jeśli będziesz potrzebował porady – zgłoś się do naszych ekspertów. Zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe by BDSM packa była obecna już przy najbliższym seksie.

Jakie zastosowania ma packa BDSM?

No, ale czemu w ogóle miałbyś używać coś takiego jak BDSM packa? I dlaczego warto zamówić ją u nas? Zobacz:

  • packa BDSM to narzędzie do perwersyjnej zabawy,
  • zmusza do posłuszeństwa, sprawdza wierność i zaufanie partnera,
  • tylko od Ciebie zależy natężenie doznań nią powodowanych,
  • jest solidna, wytrzymująca nawet najostrzejsze zabawy,
  • zbliża kochanków,
  • pomaga wcielić się w np. rolę psiaka i pani lub wiele innych,
  • przynosi doznania, których nie wyczarujesz w inny sposób.

Nikt też nie dowie się, co znajduje się w paczce od nas. Zamówiona przez Ciebie packa BDSM pozostanie słodką tajemnicą.

Packa BDSM - jaką wybrać?

Nasza packa BDSM występuje w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Do wyboru masz mniejsze lub większe. Te, które przypominają klasyczną packę na muchy, narzędzie do dawania porządnego lania albo rękę rozgniewanego właściciela. BDSM packa może też podniecać kolorami – choćby czarnym, czerwonym czy różowym. Potęgować doznania przez jej krój, rodzaj materiału i dodatki. Packa BDSM świetnie sprawdza się w takich zabawach w każdej konfiguracji płciowej. Oprócz tego wodoodporna, łatwa do schowania i pewnie trzymająca się w dłoni.