Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Nic tak dobrze nie działa na nieposłusznego partnera jak kilka batów. Wtedy zna swoje miejsce i wie, jak dalej służyć swojemu panu lub pani. Taki BDSM bat to jedna z podstawowych form wyrażania erotycznej ekspresji. Niekiedy to delikatne muskanie, innym razem konkretne przywalenie aż pojawi się ból. Baty BDSM to perwersja i ostre zabawy, ale także specyficzna forma zbliżenia kochanków oraz okazania wzajemnego zaufania. Nie ma bardziej indywidualnego podejścia do seksu, niż wtedy gdy pojawia się w nim bat. Sex jest wtedy zupełnie inny – bogatszy a przy tym ekstremalny. Jak możemy Ci to umożliwić?

Baty BDSM w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Bat, bicz BDSM – to akcesoria erotyczne bardzo często stosowane w praktykach BDSM. Służą do zadawania bodźców partnerowi. W zależności do modelu, natężenia użycia i siły uderzenia może być to delikatnie muskanie, wyraźne mrowienie albo niemal bolesne. Wszystko zależy od rodzaju relacji i poziomu wczucia się odgrywane role w łóżkowym spektaklu BDSM. Bat jest lekki, wykonany z wysokiej jakości materiałów, poręczny i dający to niepodrabialne poczucie sprawczości. Zabawy tego typu są o tyle fajne, że umożliwiają odkrywanie dotąd nieodkrytych pomysłów na współżycie. Zarówno Ty jak i partnerka czy partner poznajecie siebie bardziej. BDSM bat jako forma zbliżenia się? Dlaczego nie? Zwłaszcza, że każdy taki bat, bicz czy inną zabawkę dostarczamy terminowo i szybko. Oczywiste jest, że zachowujemy przy tym całkowitą dyskrecję i anonimowość. A jeśli miałbyś jakieś pytania dotyczące doboru konkretnego modelu lub zabawy z użyciem BDSM bat, pisz do nas śmiało!

Jakie zastosowania ma bat BDSM?

Czy baty BDSM sprawiają tylko ból? A może mają szersze zastosowanie? I dlaczego powinieneś wybrać właśnie u nas? Widzisz, bo:

  • baty BDSM to popularne i skuteczne narzędzie uprawiania perwersyjnej miłości,
  • są poręczne, kiedy trzeba delikatne a innym razem porządnie dają wycisk,
  • pomagają realizować najbardziej dziwne, chore ale i przez to podniecające fantazje,
  • są wykonane z trwałych i solidnych materiałów,
  • choć potrafią dać w kość, nie naruszają struktury skóry i nie powodują szkód,
  • BDSM bat sprawdza się zarówno w relacjach hetero jak i homoseksualnych,
  • dzięki nim zbliżysz się do partnera, dowiesz się na ile go stać i jak daleko możecie sobie ufać.

Bat BDSM - jaki wybrać?

W naszej ofercie baty BDSM dobrane są tak, aby trafiały do jak najszerszej grupy zwolenników ostrych zabaw. Jak rozumiemy tą społeczność? Jako osoby, dla których bat BDSM jest narzędziem do przeżywania rozkoszy, odkrywania nowych pokładów osobowości albo odgrywania perwersyjnych ról. Stąd potrzebny jest dobrze dopasowany do sytuacji bat. Sex oparty na delikatnych pieszczotach? Może bat z silikonu i gładzącymi skórę frędzlami? Gdy bat BDSM ma powodować poważniejsze doznania, lepszym pomysłem będzie długa rączka zakończona zdecydowanym szerokim trzaskiem. Jeszcze inne nasze baty BDSM zaprojektowane są w sposób artystyczny i kolorystyczny. Mamy też takie propozycje, których celem jest fizyczny ból. Niezależnie, co wybierzesz – każdy nasz bat BDSM jest bezpieczny, przylegający do skóry i dostosowany dokładnie do tego typu zabaw.