Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Jedną z form sprawowania kontroli nad nieposłusznym partnerem jest egzekwowanie posłuszeństwa poprzez musztrę. Niekiedy delikatną, zachęcającą, innym razem brutalną i zostawiającą ślady. Sprawdzonym narzędziem w tego typu zabawach są pejcze BDSM. Nie za duże, poręczne i skuteczne. Przekonaj się jak bardzo dobrze i wychowawczo działają na Twojego partnera. Jeśli nadal będzie Ci się stawiał, raz po raz pokażesz mu kto tu rządzi. Czerwone, seksowne ślady na jego pupie czy nogach będą dobitnym świadectwem tego, że nie znosisz sprzeciwu. Zafunduj sobie tę rozkosz i sprawdź, jakie pejcze BDSM mamy w ofercie.

Pejcze BDSM w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Wiesz, że seks przestaje być głupiutką igraszką, gdy do łóżka wchodzą techniki BDSM. Pejcz jest jednym z najpopularniejszych akcesoriów erotycznych stosowanych w tego typu zabawach. Z racji swoich rozmiarów, poręczności, łatwości stosowania i przede wszystkim efektów. Pejcz BDSM służy do celowego uderzania ciała partnera. Możesz robić to delikatnie, wydając mu w ten sposób rozkazy. Albo użyć siły by wyrazić swoje niezadowolenie lub gniew. To, z jaką siłą uderzysz, w które miejsce na ciele zależy tylko od Ciebie. Takie praktyki nie służą wyłącznie wywoływaniu dyskomfortu. Są specyficzne, ale preferujące je pary przyznają, jak bardzo potrafią do siebie zbliżyć. Każdy nasz pejcz BDSM charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Zaprojektowane pod kątem brutalnych zabaw, przy użyciu solidnych materiałów – skóry czy poliestru. Do tego nasze pejcze BDSM są zróżnicowane, co sprawia, że znajdziesz coś dla siebie.

Jakie zastosowania ma pejcz BDSM?

Niezależnie czy jesteś weteranem, czy dopiero eksperymentujesz z BDSM, pejcz jest opcją dla Ciebie. Skąd nasza pewność? Zobacz:

  • pejcz BDSM to lekkie, poręczne i efektywne narzędzie,
  • umożliwia nowe perwersyjne praktyki,
  • ułatwia odgrywanie ról, w których jest element dominacji partnera,
  • można nim pieścić, lekko drażnić lub zadać ból,
  • jest solidne, wytrzymałe i zada niejedno lanie,
  • zostawia ślady, których widok podnieca,
  • jest bezpieczny i nie uszkadza skóry.

Zabawy, które umożliwia pejcz BDSM można uprawiać w każdej konfiguracji płciowej. Co więcej, jeśli kupisz go u nas, zyskasz na szybkości dostawy i bezpieczeństwie. Paczki dostarczamy szybko, a te nie zdradzają co jest w środku. Szanujemy Twoją prywatność.

Pejcz BDSM - jaki wybrać?

Pejcze BDSM w naszej ofercie są bardzo zróżnicowane. Odmienny jest design każdego z nich i funkcjonalność. Jedne zaprojektowane bardziej artystycznie, inne stylizowane na narzędzia tortur. Do wyboru masz pejcz BDSM zakończony frędzlami, które przyjemnie stymulują skórę i powodują łaskotki. Przy użyciu siły potrafią też zaboleć. Inną propozycją jest klasyczny, podłużny pejcz BDSM. Wykonuje jedno precyzyjne uderzenie i zostawia wyraźny, choć niegroźny dla skóry, czerwony ślad. Pejcze BDSM mają poręczne i stabilne uchwyty, w różnych kolorach. Zakończone są elementami drażniącymi – serduszkiem czy piórkiem. Pejcze BDSM występują też w ramach zestawów, wraz z kajdankami, uprzężami czy maskami.