Aktywne filtry

Swobodna penetracja w seksie to gwarant rozkoszy. Zawsze to jednak suma wspólnych ruchów obu partnerów. A co, jeśli jednego z nich na chwilę unieruchomić? Sprawić, że sam lub sama nie może się ruszyć. Taki partner jest totalnie uzależniony od Twoich zachcianek. Możesz dotykać, łapać, ściskać i penetrować nie tylko waginę. Gdyby tak drugą osobę związać albo przykuć do ściany. A może ubrać uprząż dla kobiet z dildem? Poczuć się jak facet i zrozumieć, co to znaczy posuwać? Uprzęże BDSM to okazja do tego typu wrażeń. Jeśli lubisz, wiesz co tu mamy. Jeśli jeszcze nie znasz, zapoznaj się z ofertą.

Uprzęże BDSM w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Do czego służą uprzęże BDSM? Do krępowania ruchów partnera w seksie. Kochanek lub kochanka ma wtedy ograniczone pole manewru. W zależności od tego, jaką uprząż BDSM wybierzesz, możesz związać jego nogi, ręce, przywiązać do ściany i krzesła. Albo zakneblować usta tak aby były stale otwarte lub zatkane silikonową piłką. W ten sposób kochanek jest bezbronny. Otrzymujesz całkowitą władzę na tym, w jaki sposób go pieścisz lub penetrujesz. To dobra baza do stosowania innych akcesoriów BDSM – pejczy, kółka Wartenberga czy zacisków na sutki. Do tego możesz taką BDSM uprząż założyć jako kobieta w formie strap – on. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, otwierasz Wasz seks na nowe, nieznane dotąd doznania. Wszystko opiera się na zaufaniu, niekiedy posłuszeństwie czy wymierzaniu kar. Uprzęże BDSM to świetne narzędzie do odgrywania ról. Z naszej strony liczyć możesz zawsze na specjalistyczne wsparcie. Udzielamy porad dotyczących doboru, realizujemy szybko zamówienia a do tego zachowujemy wszystkie zasady dyskrecji. Paczka od nas jest neutralna i nie wskazuje na pochodzenie lub zawartość. Uprzęże BDSM to jednak znacznie więcej.

Jakie zalety ma uprząż BDSM?

Czy skrępowanie ruchów, jakie umożliwiają profesjonalne uprzęże BDSM wymaga wyliczania zalet? Jeśli tak to:

  • to sprzęt bezpieczny, solidny i opracowany przez specjalistów,
  • umożliwia zdobycie przewagi nad partnerem,
  • możesz robić z nim co chcesz i stosować inne formy BDSM,
  • materiały są wytrzymałe, a przy tym bezpieczne dla skóry,
  • zabawa jest bezpieczna, nie ma ryzyka uszkodzenia ciała,
  • uprzęże BDSM występują w różnych wariantach, a także w zestawach,
  • zyskacie nowe doznania, których nie da się osiągnąć w żaden inny sposób.

Uprząż BDSM - jaką wybrać?

Nasze uprzęże BDSM to wybór pomiędzy zastosowaniami, rozmiarami i kolorami. Na ogół stawiamy na czarną kolorystykę, ale dostępne są też bardziej artystyczne i dodatkowo podniecające propozycje. Na jakie sposoby pomoże Ci bawić się BDSM uprząż? W ofercie mamy klasyczne, krępujące zestawy. W ten sposób związujesz partnera za pomocą wytrzymałych pasków. Możesz go przytwierdzić do ściany lub drzwi. Regulujesz wysokość i szerokość ułożenia rąk i nóg. Możesz swojego partnera położyć i przywiązać ręce do nóg. Bardziej finezyjne formy to uprząż BDSM w postaci knebla albo bielizny typu strap on. Ta ostatnia propozycja przeznaczona jest dla pań, które mogą spełnić swoje fantazje o penetracji w męskim stylu. Taka uprząż BDSM zakładana jest niemal jak zwykła bielizna, lecz posiada otwór na umieszczenie w nim sztucznego członka. To z kolei już tylko krok od klasycznej penetracji lub seksu analnego w wykonaniu kobiety. Sprawdź poniższe propozycje: