Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Czy odczuwasz od jakiegoś czasu znużenie tradycyjną formą pieszczot? Chciałabyś aby dodać życiu łóżkowemu nieco pikanterii albo przeżyć nieznane dotąd doznania podczas samotnej zabawy. Mamy dla Ciebie piorunujące rozwiązanie. Dosłownie. Elektrostymulacja waginy to nowy pomysł na rozkosz płciową. Twoja wagina podłączona traktowana prądem potrafi odwdzięczyć się niezwykle przyjemnymi dreszczami, łaskotkami i innymi doznaniami, których nawet nie da się nazwać. Jak wygląda elektrostymulacja waginy i jakie potrzebujesz do tego urządzenia? Sprawdź u nas.

Erotyczna elektrostymulacja waginy - czym jest?

Jeśli szukasz nowych, ciekawych metod na zaspokajanie potrzeb seksualnych, elektrostymulacja waginy jest ciekawą propozycją. Daje ona niesamowite doznania, których nie da się ręka ani nawet najlepiej obdarzony kochanek. Na czym polega elektrostymulacja waginy? Musisz do tego użyć jednego z naszych urządzeń do tego typu zabaw. Do jednostki zasilającej podłączone są specjalne elektrostymulanty. Mogą mieć one różny kształt i formę – jajek, kulek czy plastrów. Przewodzą one prąd i przy kontakcie z nimi odczuwasz przyjemne dreszcze powodowane przez elektryczność. Część wykonuje elektrostymulacje waginy z zewnątrz, inne wymagają włożenia w głąb Twojej małej. Mogą one po prostu lekko razić prądem, wibrować czy masować. Możesz sobie wyobrazić, co wtedy poczujesz. Spokojnie – elektrostymulacja waginy jest bezpieczna dla zdrowia i życia. Napięcie prądu jest na tyle małe, że nie grozi Ci żadna krzywda, za to mnóstwo przyjemności. Zaciekawiona? Zobacz, co jeszcze zyskujesz, decydując się na elektrostymulanty waginy w naszej ofercie.

Zalety stosowania elektrostymulacji waginy w grze wstępnej

Elektrostymulacja waginy to doznania, których dotąd nie poznałaś. Masturbacja lub petting wchodzą wtedy na inny poziom. Dlaczego tak jest? Popatrz:

  • elektrostymulacja waginy działa bezpośrednio na zakończenia nerwowe,
  • możesz pieścić waginę z zewnątrz jak i w środku,
  • rozkosz jest nieopisana i niepodrabialna,
  • możesz wybierać pomiędzy natężeniem doznań czy trybami pulsacji,
  • elektrostymulacja to pomysł na samotne lub wspólne zabawy,
  • świetne uzupełnienie klasycznego seksu, zwłaszcza w klimatach BDSM,
  • elektrostymulacja waginy ma też walory zdrowotne,
  • zabawa jest bezpieczna, urządzenia solidne i łatwe w użyciu.

Elektrostymulacja waginy - co wybrać?

O tym, jak fajna jest elektrostymulacja waginy najlepiej przekonasz się po prostu się jej oddając. Zrobisz to przy użyciu naszych kobiecych masturbatorów. Tych mamy w ofercie sporo, na czele z tymi z elektrostymulacją. Co może Cię zainteresować? Klasycznym wyborem jest elektrostymulacja wewnętrzna przy użyciu jajek czy sond waginalnych. Są one podłączane do jednostki zasilającej i sterowane pilotem. Podobnie wygląda elektrostymulacja zewnętrzna – w tym wypadku podłączasz specjalne nakładki na waginie lub w jej okolicach. Mamy też modele o stylistyce bardziej medycznej lub nawiązującej do BDSM. Masturbatory mają różne stopnie natężenia czy programy wibrujące i mrowiące. Łatwo nimi sterować, przez co elektrostymulacja waginy tak relaksuje. Zabawę możesz prowadzić sama, oddać pilot partnerowi lub zrobić tak drugiej dziewczynie. Jeśli elektrostymulacja waginy to wciąż dla Ciebie temat nowy, śmiało możesz się nas poradzić. Podpowiemy, co wybrać i wyślemy to szybko i z zachowaniem pełnej dyskrecji.