Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Nie od dziś wiadomo, że grubość liczy się o wiele bardziej niż długość. Ta druga też jest bardzo istotna dla panów, ale to pogrubianie penisa staje się bardziej wybieranym zabiegiem. A czy wiesz, że wcale nie musisz uciekać się do ryzykownych procedur medycznych, by Twój penis miał szerszą średnicę? I to nawet o cały centymetr! Mamy coś dla Ciebie. Nasze pogrubiacze penisa sprawiają, że Twój sprzęt będzie jeszcze lepiej pieścił waginę Twojej dziewczyny. Zyskasz niesamowite doznania, a ona konać będzie z rozkoszy. Zwłaszcza, że pogrubiacze penisa to nie tylko centymetry, ale i inne atrakcje.

Pogrubiacze penisa w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Wielu mężczyzn pyta lekarzy o pogrubianie penisa. Zależy im na tym, by sprzęt był sprawniejszy i dawał kobiecie jeszcze lepsze doznania. Takie zabiegi nie zawsze są bezpieczne a skuteczność jest różna. Rozumiemy tą potrzebę i dlatego mamy pogrubiacze penisa, jednak w nieco innej formie. To specjalne nakładki na członka, które dodają mu centymetrów zarówno wszerz jak i wzdłuż. Pogrubiacze penisa wykonane są ze specjalnego materiału, znanego pod nazwą cyberskóra. Jest on rozciągliwy i dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa. Łatwo go nałożyć a jego struktura sprawia, że nie uronisz żadnego dotyku. Materiał nagrzewa się do temperatury ciała i przewodzi wibracje. Tak samo będziesz czuł rozkosz penetrując partnerkę. Oprócz tego pogrubiacze penisa mają też dodatkowe elementy zwiększające rozkosz – m.in. zakładkę na jądra czy szereg dodatków drażniących łechtaczkę kobiety. Pogrubiacze penisa można nałożyć w każdej chwili, łatwo się je czyści i dezynfekuje. To zdecydowanie najbezpieczniejsze i najbardziej praktyczne pogrubianie penisa jakie istnieje. To jednak nie wszystko.

Pogrubiacz penisa - jakie zalety daje pogrubianie penisa?

Pogrubianie penisa to nie tylko aspekt czysto praktyczny. To przede wszystkim wzajemna rozkosz partnerów i Twoja satysfakcja. No bo zobacz:

  • pogrubiacze penisa to grubszy sprzęt o nawet 1 cm,
  • wykonane są z rewelacyjnego materiału,
  • dostosowują się do każdego penisa,
  • nie tracisz doznań, wręcz je potęgujesz,
  • zyskuje też wagina kobiety – specjalne wypustki czy wyrostki dodatkową ją drażnią,
  • to bezpieczne pogrubianie penisa bez operacji i chemii,
  • opaska na jądra spowalnia i przedłuża orgazm.

Nawet jeśli jesteś zadowolony ze swojego sprzętu, pogrubianie penisa doda mu jeszcze więcej do skuteczności. Wątpliwości znikną gdy zobaczysz minę dziewczyny, w którą wchodzą pogrubiacze penisa.

Pogrubiacz penisa - jaki wybrać?

Nasze pogrubiacze penisa to specjalne, elastyczne nakładki na członka. Mamy je w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Jedne przypominają wielkiego penisa, inne maczugę czy realizują bardziej fikuśne projekty. To, co w nich najlepsze to to, że pogrubianie penisa nie kończy się na samych centymetrach. Wiele z nich wyposażone jest w obcisłą opaskę na jądra. To zwiększa stabilność i opóźnia wytrysk. Do tego pogrubiacze penisa mają na powierzchni dodane wypustki, kolce czy wirujące elementy. Drażnią one łechtaczkę kobiety, także w punkcie G. Pogrubiacze penisa sprawiają, że seks jest o wiele przyjemniejszy, a kochankowie spełnieni. Z naszej strony obiecujemy pomóc Ci w doborze, paczkę dostarczyć jeszcze przed randką i nie musisz bać się o prywatność i dyskrecję.