Aktywne filtry

Jajko miłości - jajeczko wibrujące to mały wibrator „w kształcie jajka”, który wkłada się do pochwy. Są jak kulki Kegla (gejszy) w tym sensie, że mają sznurek lub kabelek (jeśli są na pilota) do łatwego wyciągnięcia. Wiele z nich jest zdalnie sterowanych i ma kilka ustawień i wzorców wibracji. W naszych odczuciach jajeczka wibrujące są często pomijane, a tak nie powinno być, ponieważ mogą naprawdę urozmaicić Twoje życie seksualne na więcej niż jeden sposób!

Wibrujące jajko w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Aby zrozumieć, jak działają jajeczka wibrujące, najpierw musimy przyjrzeć się pochwie. Sama pochwa w ogóle nie ma wielu zakończeń nerwowych. To, co ma, to punkty wrażliwe na nacisk, a gdy nacisk jest wywierany na te miejsca, czerpie przyjemność. Po włożeniu jajeczka wibrującego powinno ono ściśle przylegać do pochwy, a następnie stymulować wewnętrzne ściany pochwy. Ponieważ jajko wibrujące jest na ogół większe niż górna część wibratora, wywierają nacisk na dokładnie te miejsca, które są potrzebne do czerpania przyjemności. Kiedy jajka wibrujące wibrują, wysyłają impulsy i wibracje w całym obszarze miednicy. Możesz je nawet zostawić podczas stosunku, po prostu przesuń sznurek na jedną stronę i pozwól partnerowi się w Ciebie wsunąć. Pary, które to wypróbowały, doświadczają oszałamiających orgazmów, ponieważ zapewnia to dodatkową stymulację dla was obojga. Wibrujące jajeczka już na Ciebie czekają w naszym sklepie internetowym. Sprawdź następujące produkty z naszej oferty:

Wibrujące jajko i jego najważniejsze zalety 

Jajka wibrujące mogą być również używane do ćwiczenia mięśni kegla, aby poprawić mięśnie dna miednicy. O, co więcej, można prosić? Sprawdź jakie zalety mają jajka wibrujące:

  • są małe i możesz je zabrać ze sobą wszędzie, 
  • niektórych modeli bezprzewodowych możesz używać nawet w pracy, 
  • idealne do zabawy solo lub z partnerem, 
  • bezpieczne i higieniczne zabawki erotyczne, 
  • sprawiają wiele przyjemności, a wibracje stymulują całe dno miednicy.
  • do stymulacji łechtaczki i pochwy.

Cała sieć łechtaczki (tkanki i nerwy, w tym punkt G), która może doprowadzić kobietę do orgazmu, ma wpływ na dostarczanie ogromnej przyjemności, naprawdę podniecając kobietę. Niektóre kobiety opisują uczucia dostarczane przez jajka wibrujące jako mniej intensywne niż wibrator. Wibracje są łagodniejsze, co preferuje niektóre kobiety.

Wibrujące jajeczka - jakie wybrać?

Używanie jajeczek wibrujących na pilota lub baterie czy akumulator podczas seksu może zapewnić głębsze orgazmy całego ciała, ponieważ podczas gdy jajko wibrujące stymuluje wewnętrznie punkt G i sieć łechtaczki, Twój partner skupia się na zewnętrznych wrażliwych obszarach wokół łechtaczki i sromu. Nić jaja wibrującego można również delikatnie pociągnąć, aby zmienić stymulację doświadczaną wewnętrznie.

Jajko wibrujące mogą być również dobre do gry solo. Po włożeniu zaczniesz odczuwać delikatną stymulację jego wibracji, a następnie możesz bawić się ustawieniami pilota, aby uzyskać silniejsze doznania. Wiele kobiet wymaga czegoś więcej niż tylko penetracji, aby osiągnąć orgazm, więc nie zniechęcaj się, jeśli nie osiągniesz orgazmu samym jajkiem wibrującym. Aby pomóc Ci osiągnąć orgazm, dlaczego nie sparować jajka miłości z wibratorem łechtaczki albo używać jajka raz tu i raz tu, aby uzyskać stymulację łechtaczki, której możesz potrzebować?

Jajka wibrujące są świetnym dodatkiem do każdej kolekcji zabawek erotycznych, ponieważ naprawdę mogą urozmaicić Twoje życie seksualne. Ponieważ wiele jajek wibrujących działa za pomocą pilota, pary mogą z nich korzystać, aby wieczór randkowy był nieco bardziej ekscytujący! Dlaczego nie włożyć jajka wibrującego przed wyjściem na kolację któregoś wieczoru i wręczyć pilota partnerowi?! Jak myślisz, ile wieczoru przeżyjesz, zanim wrócisz do domu z błyskiem w oku?