Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

O ile kobieca wersja wibratora jest bardziej powszechna, można również kupić wibrator męski. W rzeczywistości kilka rodzajów wibratorów dla mężczyzn może dostarczać wiele przyjemności, ponieważ nie są one przeznaczone dla konkretnych osób lub płci, ale dla określonych części ciała lub czynności seksualnych. Wybierz wibrator męski z naszego sklepu i ciesz się ekscytującym seksem w pojedynkę lub z partnerem.

Wibratory dla mężczyzn w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Używanie wibratora dla mężczyzn wśród heteroseksualnych mężczyzn jest powszechne. Mit, że wibratory są tylko dla kobiet, to już przeszłość. W dzisiejszych czasach można znaleźć kilka specjalnych rodzajów wibratorów męskich dla męskiej przyjemności. Niezależnie od tego, czy chodzi o stymulację prącia, czy prostatę. Wibratorów dla mężczyzn można używać zarówno do przyjemności podczas masturbacji, jak i do dodania więcej emocji podczas seksu. Istnieją trzy główne typy wibratorów dla mężczyzn. Jednym z nich są te przeznaczone do noszenia wokół penisa, zwane pierścieniami wibracyjnymi. Nie należy ich mylić z pierścieniami na penisa, ponieważ zwykle nie działają w ten sam sposób. Ponadto istnieją również wibratory męskie masturbatory. Pokrywają one całego penis i są puste w środku do wprowadzenia narządu. Wreszcie, istnieją wibratory dla mężczyzn analne, przeznaczone do stymulacji prostaty – męskiego punktu G.

Wibrator męski - dlaczego warto?

Zabawki erotyczne takie jak wibrator męski mają stymulować zakończenia nerwowe i każdy może z nich korzystać. Aby wybrać jeden z nich, warto dowiedzieć się więcej o sobie, aby określić, który model odpowiada Twoim potrzebom. Wibratory dla mężczyzn są kojarzone tylko z tym, aby osiągnąć większą przyjemność, jednak mogą one pomóc w przedwczesnym wytrysku i problemach z erekcją, ponieważ mogą poprawić krążenie krwi w penisie. Zalety wibratora męskiego są następujące:

  • mogą pomóc z przedwczesnym wytryskiem,
  • jest to nowość w seksie dla dwojga,
  • przyczynia się do lepszego samopoznania,
  • daje ulgę od codziennego stresu,
  • baw się nim sam lub z partnerem.

Masturbacja wibratorem męskim może przynieść wiele korzyści dla zdrowia mężczyzn. Jesteś ciekawy, chcesz poznać inne strefy erogenne swojego ciała lub chcesz jeszcze bardziej wzmocnić masturbację, poznaj teraz nasze najlepsze męskie wibratory.

Wibrator dla mężczyzn - jaki wybrać?

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać wibrator dla mężczyzn na swoją korzyść? Mężczyźni nie zawsze są tak konkretni co do swoich punktów przyjemności. Potrafią nawet zdefiniować pewne obszary, które generują przyjemność, ale prawie nie znają konkretów. Wibratory męskie są często idealnym narzędziem do tego typu odkryć. Korzystając z nich, możesz się wiele dowiedzieć o swojej reakcji seksualnej. Jak tylko włączysz męski wibrator, zacznij od dotykania części ciała znajdujących się dalej od genitaliów – ramion, nóg, brzucha, szyi itp. Gdy poczujesz wibracje w całym ciele, powoli przesuwaj je do najbardziej wrażliwych części. Wybierając wibrator dla mężczyzn, należy pamiętać, że przedmioty te są przeznaczone do użytku osobistego i dlatego nie należy się nimi dzielić. Pamiętaj również, aby zawsze stosować zalecaną higienę dla typu masturbatora lub męskiego wibratora. Przy wyborze męskiego wibratora, miej na uwadze wodoodporność, rozmiar, materiał, z jakiego został wykonany. Pamiętaj, że Twoje możliwości seksualne będą związane z typem wybranego przez siebie wibratora dla mężczyzn. Nie zapomnij też o dużej ilości nawilżenia i nie spiesz się. Stopniowo odkryjesz tę nową formę przyjemności lub zaprosisz swojego partnera do odkrywania jej razem z Tobą. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!