Cena

Cena

  • 82,00 zł - 212,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Czy jesteś zainteresowana odczuwaniem dużej przyjemności razem ze swoim partnerem?! Dobrze trafiłeś! Sprawdź nasze najlepsze wibratory dla par! Wibrator dla par nie tylko urozmaici wasze życie seksualne, ale pomoże przekraczać granice rozkoszy i odkrywać wspólnie zupełnie nowe doznania.

Wibratory dla pary w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Wibrator dla par jest doskonałym dodatkiem dla tych, którzy chcą dodać pikanterii do związku. Dzięki kształtom wibratora obydwoje możecie być stymulowani w tym samym czasie, a seks bez wątpienia już nigdy nie będzie taki sam. Odkryj nasze najlepsze wibratory dla par. Poszukiwanie przyjemności w seksie to bardzo stara praktyka i dzięki różnym obecnie rozwijanym technologiom wynaleziono w tym celu ciekawe urządzenia, akcesoria i zabawki. Wibrator dla par to bez wątpienia akcesorium, którego nie może zabraknąć w seksie par, które są już zmęczone rutyną. Niestety, może się zdarzyć, że po jakimś czasie mężczyzna i kobieta nie doświadcza już takiej przyjemności z seksu jak kiedyś. Dzieje się tak często z powodu braku wymiany bodźców. Musisz wiedzieć, jak dotykać partnera, spokojnie, z miłością, a wibrator dla par może Wam bardzo pomóc i przywrócić namiętność w łóżku i poza nim. Kup wibrator dla pary w naszym sklepie internetowym. Sprawdź takie bestsellery z naszej oferty, jak:

Najważniejsze zalety wibratorów dla par

Czym jest wibrator dla par? Jest to akcesorium lub zabawka erotyczna, która ma w pełni elastyczny i zginany pręt, który umożliwia penetrację i stymulację ważnych punktów, takich jak G i łechtaczka w tym samym czasie. Jak korzystać z podwójnego wibratora? Wibrator dla par może być używany przez parę na różne sposoby w celu zwiększenia przyjemności, a nawet do samotnej masturbacji. Oprócz bardziej powszechnych miejsc, takich jak łechtaczka i prostata, ten wibrator może być również używany do stymulacji sutków. To uczucie jest po prostu pyszne! Zalety wibratorów dla par są następujące:

  • niektóre modele są całkowicie wodoodporne;
  • formowalny i anatomiczny kształt;
  • różne prędkości;
  • pozwala odkrywać przyjemność z seksu na nowo;
  • w zestawie baterie lub akumulatory.

Działa uzupełniająco, gdyż może być stosowany podczas aktu penetracji, a nawet pobudzając prostatę mężczyzny. Nie daj się więc zwieść myśleniu, że wibrator dla par to dodatek, który zapewnia przyjemność tylko kobiecie. Różnica między tym urządzeniem a innymi na rynku polega na możliwości sterowania nim również za pomocą pilota. I nie myśl, że ta kontrola służy tylko do odkrywania istniejących prędkości, ale także do odkrywania różnych fantazji seksualnych.

Wibratory dla pary — jakie wybrać?

Jest wiele wspaniałych wibratorów dla par i wrażeń, które to akcesorium może dostarczyć tym, którzy go używają. Niewiele osób o tym wie, ale wibratory istnieją od dawna. Pierwszy model został wprowadzony na rynek w 1869 roku i był używany wyłącznie do leczenia zaburzeń psychicznych. To, co naprawdę się liczy, to testowanie różnych pozycji, aż znajdziesz najlepszą, aby wibrator mógł skutecznie stymulować regiony, które najbardziej ekscytują. W ten sposób orgazm odbywa się z dużo większą intensywnością. Zwróć uwagę na te szczegóły, zanim wybierzesz najlepszy wibrator dla pary. Świat wibratorów jest podobny do świata rzeczywistego, występują różne rozmiary i różne grubości. Dlatego powinieneś być świadomy wszystkich wymiarów, jakie ma wibrator dla par. Porozmawiaj więc ze swoim partnerem o wymiarach wibratora dla par, jeśli zdecydujesz się dzielić to samo akcesorium. Dzięki temu idealnie dopasujecie się do siebie podczas seksu i oboje będziecie odczuwać maksymalną przyjemność.