Aktywne filtry

Zabawy ze skrępowanym partnerem są unikatowe. Niby fizycznie penetracja wygląda podobnie, ale emocje i podniecenie wchodzą na nowy poziom. Masz totalną kontrolę nad tym, jak ułożysz ciało partnera, w jak bardzo niewygodnej pozycji. Do tego najlepiej przydadzą się akcesoria bondage. Sex, gdy jedna osoba jest związana, zakneblowana, a niekiedy nawet zamknięta w szczelnym worku? To esencja bondage BDSM. Czego potrzebujesz? Latex bondage, nylon bondage, femdom bondage? Wszystko u nas znajdziesz. 

Akcesoria bondage w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Seks bondage BDSM polega na wiązaniu partnera i krępowaniu jego ruchów. Możesz związać mu nogi, ręce, powiązać je ze sobą, zasłonić mu oczy czy zakneblować usta. A może bikini bondage, w którym wiązane są piersi? Akcesoria bondage są liczne, od najprostszych po najbardziej perwersyjne. Wszystko zależy od Twoich preferencji oraz granicy, do której chcecie się posunąć z partnerem lub partnerką. Takie zabawy mają wiele form i uprawiać mogą je zarówno początkujący jak i weterani bondage. Technika jednak, którą przybierzecie zależy od rodzaju akcesoriów. Klasyką są liny do wiązania, kajdanki czy taśmy erotyczne. Więcej pikanterii zyskuje bondage przy użyciu knebli BDSM, uprzęży, zacisków na sutki. Niektórzy decydują się pójść krok dalej – nylon bondage, w którym ofiara jest nie tylko związana, ale i zamknięta w wielkiej pończosze. Albo latex bondage, w której zamiast pończochy jest lateksowe wdzianko czy niewolniczy worek. Klasyczna penetracja, oral, anal – bondage umożliwia znane zabawy w nowy sposób. Do tego dojść mogą inne akcesoria BDSM – pejcze, packi czy baty.

Bondage akcesoria - zalety profesjonalnych gadżetów

Brzmi dziwnie? A może ekscytująco? Sexy bondage to taki, który cieszy obie strony. Jest tak dlatego, że:

  • bondage to ostra zabawa,
  • tu nie ma miejsca na subtelności, jest tylko żar podniecenia,
  • możesz krępować partnera w praktycznie każdy możliwy sposób,
  • partner może być delikatnie związany lub brutalnie unieruchomiony,
  • możesz zrobić bondage piersi, nóg, twarzy, genitaliów czy całego ciała,
  • szeroki wybór bondage akcesoriów w naszym sklepie - np. pasy cnoty,
  • sex bondage to totalne zbliżenie kochanków i absolutne zaufanie.

Bondage akcesoria - jakie wybrać?

Bondage sex to nie przelewki. Jest ostro, bywa brutalnie, ale nigdy bezmyślnie. Każda bondage technika wymaga innego rodzaju wymyślnych i perwersyjnych akcesoriów. A wybór u nas masz szeroki. Począwszy od prostych lin, taśm i uprzęży, przez bardziej wyrafinowane bondage BDSMkneble, uprzęże, kajdanki, zestawy krępujące. A także bicze, pejcze i packi do konkretnego lania. Możesz też zdecydować się na meble erotyczne, które ułatwiają przyjęcie odpowiedniej pozycji np. do bondage anal. Mamy też propozycje dla hardcorowców – specjalne ubrania i niewolnicze worki do uprawiania latex bondage. A może preferujesz podobne zabawki, tylko w wersji nylon bondage? Niezależnie, co wybierzesz, zawsze możesz liczyć na wysoką jakość, bezpieczeństwo stosowania i naszą pomoc przy doborze. Paczki, które wysyłamy są zawsze niepozorne. Szanujemy prywatność i intymność naszych Klientów. Wiemy przecież, że sexy bondage to taki, który owiewa nutka tajemnicy.