Cena

Cena

  • 255,00 zł - 256,00 zł

Aktywne filtry

Chyba każdy facet w życiu zatęsknił za pieszczotą, którą daje kobieca wagina. To uczucie, gdy wchodzisz i rządzisz jest niepodrabialne. Co jednak, jeśli Twojej kobiety nie ma akurat w pobliżu, macie ciche dni albo w ogóle jesteś singlem? Potrzeby nie znikają, a zwykła rączka może nie dawać już takiego kopa. Od czego jest sztuczna pochwa? Masturbator tego typu daje podobne doznania, a przy tym możesz kontrolować nasilenie i tempo. Robić to w domu, w podróży, samotnie lub z innymi. Sztuczna pochwa jest w naszej ofercie a wybór jest szeroki.

Sztuczne pochwy - masturbatory w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Niezależnie, czy jesteś singlem lub Twoja wybranka wyjechała w delegację, w pewnym momencie po prostu ma miejsce masturbacja. Sztuczna pochwa może być tym, co wtedy nie tylko wyratuje Cię z rutyny, ale i ta doznania, których dotąd nie znałeś w tej formie zabawiania się. O co chodzi? Sztuczna pochwa to profesjonalny masturbator. Choć przypomina ludzką waginę, jest poręcznym i niewielkim urządzeniem. Dostosowana do normalnej męskiej anatomii pomieści każdy sprzęt. Wkładasz do niego członka i cieszysz się tym, jak jego konstrukt i funkcje działają na Twoją rozkosz. Specjalny materiał, zwany cyberskórą idealnie oddaje doznania obcowania z prawdziwą waginą. Wewnętrzna budowa jest zrobiona tak, że sztuczna pochwa rozpieszcza penisa niczym żywa. Materiały są trwałe, solidne i bezpieczne dla skóry tak cennego narządu. Nie musisz bać się, że pojawi się rana lub zatarcie. Swoją drogą, najlepiej jeśli użyjesz dołączonego lubrykantu lub innego żelu nawilżającego. Wtedy doznania będą nieziemskie. Tak sprawuje się nasza sztuczna pochwa. Masturbator tego typu ma jednak też i inne walory.

Sztuczna pochwa - najważniejsze zalety tego typu masturbatora

Jeszcze pytasz? Sztuczna pochwa spełnia istotne funkcje w rozładowywaniu napięcia seksualnego. I robi to bardzo dobrze. Popatrz:

  • sztuczna pochwa to profesjonalny masturbator dla mężczyzn,
  • imituje kobiecą waginę, co od razu podnieca,
  • ma przemyślaną budowę, solidne materiały i bogatą funkcjonalność,
  • jest bezpieczna dla skóry, nie powoduje otarć, nie zostawia śladów ani ran,
  • ma dołączony do zestawu specjalny lubrykant,
  • możesz ją łatwo zabrać w podróż lub bawić się w domu,
  • świetnie sprawdzi się w pettingu i klasycznym seksie.

Sztuczna pochwa masturbator - jaki wybrać?

W ofercie mamy rozmaite sztuczne pochwy. Wybierać możesz między rozmiarami, wyglądem modeli czy funkcjonalnością. Pomyśl, że do wyboru masz klasyczną sztuczną waginę, która służy do samodzielnej masturbacji albo urządzenia napędzane elektrycznie. Sztuczna pochwa może być wzbogacona o wibracyjne jajeczko, które napędza ruch waginy i doprowadza Cię do szaleństwa. Każda sztuczna pochwa dostosuje się do kształtu Twojego członka. Materiał jest rozciągliwy i elastyczny. A jednocześnie ściśle przylega do penisa. Czujesz ciepło, ciasnotę, luz i rozkosz. A może z kolegą czy partnerem wspólna masturbacja? Sztuczna pochwa będzie jak znalazł. Nie musisz obawiać się o niedyskrecje. Szanujemy prywatność naszych Klientów. Paczki od nas są niepozorne i dostarczane szybko.