Aktywne filtry

Chyba nie ma faceta, który choć raz nie myślał jakby to było mieć dłuższego. Robią tak także Ci, których natura obdarzyła naprawdę długim penisem. Zawsze w głowie krąży ta fantazja, jakby to było wejść głębiej i mocniej. Niektórzy popadają z tego powodu w kompleksy, inni uciekają się do medycznych sposobów. My mamy coś lepszego. Specjalna przedłużka na penisa, która nie odbiera przyjemności z penetracji, a przy tym bardzo znacząco wydłuża Twojego członka. Możesz ją wszędzie zabrać, łatwo nałożyć a seks będzie o wiele przyjemniejszy. Zwłaszcza że przedłużka penisa to nie tylko centymetry, ale też pewne niespodzianki dla łechtaczki dziewczyny.

Przedłużki na penisa w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Czym jest i jak działa przedłużka na penisa? To nic innego jak specjalnie zaprojektowana i wykonana nakładka na członka. Powstała z wysokiej jakości materiałów – silikonu, ale też tzw. cyberskóry. Przedłużka penisa jest rozciągliwa i elastyczna. Nałożona, dopasowuje się do rozmiarów każdego penisa stając się przedłużeniem jego możliwości. Masz po prostu naraz większego penisa – nie tylko dłuższego, ale też często i grubszego. Przedłużka penisa to nie jakaś byle guma – zaprojektowano ją właśnie do seksu. Stąd nagrzewa się do temperatury ciała, powoduje miły mikroklimat i przewodzi wszystkie doznania dotykowe. Czujesz waginę a ona odczuwa Twoją zwiększoną długość i grubość. Przedłużka na penisa to także korzyść dla kobiety – lepsza penetracja to zwielokrotniona rozkosz. Do tego nasza przedłużka na penisa często ma miłe dodatki – wypustki i zgrubienia, które drażnią łechtaczkę. Oczywiście możesz też bawić się w ten sposób analnie lub oralnie. Przedłużka na penisa jest łatwa do umycia, dezynfekcji, nałożenia i schowania. To jednak dopiero początek.

Przedłużka penisa - jakie ma zalety?

Korzyści, jakie daje przedłużka na penisa jest znacznie więcej. Chcesz się przekonać? Zobacz:

  • w jednej chwili masz większego penisa,
  • przedłużka penisa to świetna opcja dla facetów z małym członkiem,
  • zyskujesz do nawet 5 cm w długości i 1 cm w średnicy (sprawdź też inne metody na powiększanie penisa oraz pogrubianie członka),
  • lepiej penetrujesz i dostarczasz rozkoszy dziewczynie,
  • materiały są wysokiej jakości i nie tracisz nic na doznaniach,
  • bawisz się bezpiecznie i higienicznie.

Przedłużka na penisa to rozwiązanie praktyczne, skuteczne i może być stosowane w różnych konfiguracjach erotycznych. A jaka przedłużka penisa będzie dla Ciebie najlepsza? Sprawdź naszą ofertę.

Przedłużka na penisa - jaką wybrać?

Niezależnie, co wybierzesz, każda przedłużka na penisa w naszej ofercie jest warta uwagi. Na co warto zwrócić uwagę? Przedłużka penisa powinna być funkcjonalna, ale też cieszyć Twoje oko. Mamy je w różnych rozmiarach, kolorach i stylach. Mamy te klasyczne, w kształcie wielkiego penisa, te, które stylistyką nawiązują do filmów dla dorosłych czy zabaw BDSM. Do wyboru masz też różne materiały – silikon, żelowa masa czy cyberskóra. Przedłużka na penisa powinna być wybrana także pod kątem partnerki. Mamy modele z dodatkowymi bodźcami na powierzchni – kolcami, wypustkami, pierścieniami czy elementami wibracyjnymi. Dodatkowo stymulują łechtaczkę i punkt G. Przedłużka na penisa ma też opaski na jądra. Stabilizują nakładkę na penisa i opóźniają orgazm. W razie wątpliwości – daj nam znać. Pomożemy Ci przy doborze, zadbamy o prywatność, paczkę wyślemy szybko i dyskretnie.