Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Buty do tańca na rurze to złożona sprawa. Mają one na celu spełniać kilka funkcji. Seksownie wyglądać, przyciągać uwagę i podkreślać piękno kobiecej stopy. To jednak nie wszystko. Buty do pole dance muszą też być odpowiednio opracowane i dopasowane do tancerki. To szczególnie ważne w przypadku exotic pole dance. Buty wtedy muszą nadawać się do wykonywania złożonych figur i rozbudowanej choreografii. A jednocześnie nie krępować ruchów i chronić stopy przed zwichnięciem. Na szczęście wszystkie te cechy łączą nasze buty do pole dance i budy do exotic pole dance. Sprawdź sama, co mamy w ofercie.

Buty do pole dance w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Może się zdziwisz, ale buty do pole dance nie zawsze są wymagane. W klasycznym tańcu na rurze liczy się przede wszystkim swoboda ruchów i przyczepność a nieodpowiednie buty będą w tym przeszkadzać. Stąd początkującym tancerkom zaleca się, by korzystały z butów do jogi albo skarpetek antypoślizgowych. A może szukasz czegoś bardziej profesjonalnego? Wiele tancerek stawia na szpilki do pole dance. Wyglądają stylowo i seksownie, ale wymagają nie lada umiejętności. Z kolei, jeśli interesuje Cię exotic pole dance, buty to już konieczność. I to nie byle jakie. Najczęściej stosuje się tzw. szklanki pole dance. To szpilki o wysokiej podeszwie i jeszcze wyższym obcasie. Nie pełnią one wyłącznie funkcji estetycznej. Buty do exotic pole dance są tak zaprojektowane, aby móc z łatwością wykonywać wszystkie skomplikowane kroki choreografii exotic pole dance. Tańczysz wtedy na rurze lub obok rury. Specjalistki przyznają – własne buty exotic pole dance powinnaś nabyć już na pierwsze treningi. Dlaczego jeszcze to takie ważne?

Buty do pole dance - rodzaje i zalety

Jeśli zabierać się za pole dance czy exotic pole dance, buty muszą być odpowiednio dobrane. Decydując się na byle jakie szpilki do pole dance zamiast naszych, stracisz:

  • tak istotną przyczepność,
  • funkcjonalność w tańcu,
  • seksowny, podniecający dla faceta wygląd,
  • buty do pole dance w różnych kolorach, rozmiarach i krojach,
  • satysfakcję z dobrze wykonanej pracy i sexy występu.

Niezależnie, jakie buty do pole dance wybierzesz, zawsze liczyć możesz na nasza pomoc. Porady specjalistów w doborze, szybką realizację zamówienia oraz dyskrecję. Nie każdy musi wiedzieć, jakie masz hobby lub czym się zajmujesz.

Buty do pole dance - jakie wybrać?

Co znajdziesz w naszej ofercie, jeśli chodzi o buty do tańca na rurze? Stawiamy na szeroki wybór pod względem konkretnego rodzaju pole dance. Exotic buty cechuje specjalna konstrukcja, która najlepiej sprawdza się w tym rodzaju aktywności. Możesz wybrać klasyczne szpilki do pole dance, szklanki pole dance albo botki pole dance. Mamy też coś dla początkujących i totalnych amatorek. Jeśli się rozejrzysz, od razu zauważysz jak wielki jest wybór. Możesz przebierać w kolorystyce i stylistyce. Stawiamy zarówno na elegancką, klasyczną czerń i biel, jak i ferię barw i odblasków. Nasze buty do exotic pole dance mają prosty design lub wzbogacony o fikuśne erotyczne dodatki – piórka, brokaty czy napisy.