Aktywne filtry

Wibrator jest jednym z najbardziej znanych i popularnych akcesoriów seksualnych, będąc doskonałym rozwiązaniem do zaspokojenia w chwilach samotności, a także dla par. Sprawdź nasze wibratory dla kobiet. Znajdziesz tutaj wibratory dopochwowe, różowe wibratory, ciche wibratory, wibrator penis, czarny wibrator, a nawet wibrator dla dziewicy. Jest to przedmiot, który ma za zadanie dopełnić przyjemność seksualną.

Wibratory w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Włączenie wibratora do rutyny seksualnej pomaga stymulować okolice intymne, ułatwiając orgazmy. Wibrator dla kobiet przynosi zrozumienie kobiecych stref erogennych i pozwala na chwilę relaksu samemu lub z partnerem. Używanie wibratora erotycznego może poprawić związek jako całość. Pary, które włączyły zabawkę do swojej gry, mogą uzyskać pozytywne wyniki we współżyciu, mocniejsze orgazmy oraz więcej przyjemności z seksu. Używanie sex wibratora podczas masturbacji jest proste i niezwykle przyjemne. Najważniejszą zabawką jest to, co masz w głowie, więc puść wodze fantazji! Niezależnie od odmiany pomyśl o jedynej rzeczy, która ma znaczenie – o zabawie. Sprawdź różne wibratory dostępne w naszej ofercie, takie jak:

Warto również sprawdzić bardziej nietypowe rodzaje wibratorów, takie jak:

 • sterowane aplikacją - z różnymi trybami pracy,
 • z przyssawką - umożliwiające zabawę bez konieczności trzymania wibratora,
 • różdżki - doskonałe do stymulowania łechtaczki,
 • wielofunkcyjne, - idealne dla par, nadają się do stymulacji zarówno łechtaczki, punktu G, jak i penisa oraz jąder
 • oraz jajeczka wibrujące - będące idealnym połączeniem wibratora oraz kulek gejszy.

Najważniejsze zalety wibratorów

Nasze tanie wibratory są doskonałym sposobem na poszukiwanie nowych form przyjemności, umożliwiając wyjście z rutyny seksualnej. Oprócz zapewnienia chwil przyjemności, korzystanie z wibratora jest również dobre dla zdrowia. Zalety wibratorów są następujące:

 • samopoznanie ciała,
 • większa intymność między parą,
 • możliwość odczuwania przyjemności nawet w samotności,
 • przerwa w rutynie,
 • złagodzenie objawów menopauzy,
 • więcej orgazmów, mniej bólu.

Osoby, które korzystały z wibratora dopochwowego i łechtaczki, miały wyższy poziom podniecenia, orgazmu, nawilżenia i mniej bólu podczas seksu. Stosowanie wibratorów dla pań może pomóc złagodzić objawy w okresie menopauzy. Brak estrogenu w organizmie w okresie menopauzy zmniejsza przepływ krwi w okolicy miednicy, co może powodować brak nawilżenia, zanik pochwy i osłabienie napięcia mięśni miednicy, dlatego korzystanie z urządzenia jest bardzo mile widziane, a także wpływa na zdrowie intymne kobiet.

Wibratory — jakie wybrać?

Wibratory damskie występują we wszystkich kształtach i rozmiarach: w kształcie królika, w kształcie jajka, bezprzewodowe, tradycyjne, podróżne, te, które skupiają się na punkcie G… a są nawet takie, którymi można sterować na odległość. Niektóre wibratory dla kobiet są podłączone do gniazdka ściennego i działają na prąd, niektóre używają baterii, a niektóre są ładowalne. Sex wibratory podłączane do gniazdek ściennych są zwykle najpotężniejsze. Wibratory do wielokrotnego ładowania będą musiały być ładowane między użyciami, ale nie wymagają baterii. Baterie są proste i łatwe w użyciu, ale niektórzy nie lubią kłopotów z koniecznością ich wymiany i trzymania ich pod ręką. Wysokiej jakości wibratory penisy są zazwyczaj pokryte silikonem. Jedwabiste w dotyku, bezpieczne dla organizmu i łatwe do czyszczenia. Jest to materiał, który ma zazwyczaj wyższy koszt, ale okazuje się bezpieczniejszy i wyższej jakości. I pamiętaj o następujących pytaniach przed zakupem: Czy zamierzasz używać wibratora samemu, czy z kimś? W domu czy też chcesz zabierać go ze sobą na wyjazdy? Biorąc pod uwagę to, co wiesz o swoim ciele, jaka jest najskuteczniejsza opcja i czego potrzebujesz od wibratora? Jaką estetykę preferujesz?