Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Pas cnoty już od dawna nie jest tylko dla kobiet. Można powiedzieć, że krzykiem mody ostatnich czasów jest pas cnoty dla mężczyzn. Penis w klatce to rozwiązanie, które wybrało wiele par. Zwłaszcza takich, w których lubieżnie stosuje się femdom. Pas cnoty może być dowodem wierności, ale także źródłem nieznanej do tej formy ekscytacji i zbliżenia kochanków. Pomyśl, że Twoja domina ma całą Twoją męskość na własność. A może Ty chcesz w ten sposób kontrolować partnera? To właśnie dostarcza nasz sex shop. Pas cnoty, który jest nowym początkiem w Waszej relacji. Co u nas znajdziesz?

Męskie pasy cnoty w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Pas cnoty dla mężczyzn to rozwiązanie elitarne. Dla panów, którzy lubią oddawać kontrolę nad swoim penisem partnerce lub partnerowi. Polega to na przywdziewaniu specjalnego pasu, do którego doczepiona jest klatka na penisa. Pas cnoty mamy w różnych rozmiarach a długość klatki można łatwo dostosować do rozmiarów Twojego sprzętu w spoczynku. Klatka zamykana jest na klucz, a Ty pozbawiony jesteś swobodnej masturbacji czy nawet erekcji. Penis jest wyłączony z aktywności. Spokojnie – nadal możesz załatwiać potrzeby fizjologiczne. Materiały, z których wykonany jest męski pas cnoty są wysokiej jakości, a przy tym pomyślane z dbałością o skórę. Męski pas cnoty możesz swobodnie nosić pod ubraniem, skóra oddycha i nie ma żadnych otarć ani odparzeń. Na wolność wypuścić go może dopiero posiadacz kluczyka. Nie musisz zatem martwić się o funkcjonalność, trwałość materiałów ani o rozmiar. W każdej chwili pomożemy Ci z doborem. Gdy już się zdecydujesz, wyślemy go szybko, dyskretnie i wiedzieć o nim będzie tylko Twoja femdom. Pas cnoty ma też wiele innych funkcji.

Dlaczego warto kupić męski pas cnoty - zalety

Męski pas cnoty to narzędzie elitarne. Świadczy o wyjątkowości Waszej relacji. W czym może się przysłużyć? Zobacz:

  • umożliwia prowadzenie zupełnie nowej relacji,
  • sprawujesz kontrolę lub jesteś kontrolowany,
  • otwiera na nowe doznania, o których nie wiedziałeś, że istnieją,
  • pas cnoty jest wygodny, niemal nieodczuwalny w codziennym życiu,
  • nie utrudnia zachowania higieny i wydalania,
  • silikonowy pas cnoty nie wydaje dźwięków ani nie jest wykrywany na lotnisku,
  • do wyboru masz różne warianty, w zależności od potrzeb i upodobań,
  • świetnie sprawuje się w relacjach hetero jak i homoseksualnych
  • facet, który nosi męski pas cnoty na pewno będzie wierny.

Zupełnie inaczej przeżywasz intymność, gdy nosisz pas cnoty. Sex wtedy to okazja do jeszcze głębszego zbliżenia kochanków albo uprawiania najbardziej perwersyjnych form BDSM.

Męski pas cnoty elektroniczny, stalowy czy silikonowy - jaki wybrać?

Co oferuje nasz sexshop? Pas cnoty, który dopasowany jest właśnie do Twoich potrzeb i Twojego gustu. Do wyboru masz klasyczny stalowy pas cnoty, który wyróżnia się wyglądem i trwałością. Silikonowy pas cnoty oznacza większą dyskrecję oraz lepsze dopasowanie do rozmiaru penisa. A może chcesz być kontrolowanym na każdą odległość? Zapewnia to elektroniczny pas cnoty, sterowany za pomocą aplikacji. Ma w sobie GPS i otworzyć go można tylko poprzez aplikację. A jeśli pas cnoty elektroniczny to za małe urozmaicenie, mamy też pas cnoty z dilatorem czy pas cnoty z cewnikiem