Cena

Cena

  • 65,00 zł - 674,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry

Podniecenie seksualne często objawia się dreszczami i mrowieniem. Jest tak dlatego, że w rozkoszy erotycznej głównym uczestnikiem jest nasz układ nerwowy. Niektórzy wpadli na to, że można go dodatkowo stymulować bodźcami, które dają akcesoria erotyczne czy ułatwiające penetrację lubrykanty. Ciekawym, a nawet nieco ekstremalnym rozwiązaniem jest elektrostymulacja. Potraktowanie prądem penisa, odbytu, piersi czy łechtaczki to wrażenia niezapomniane. Zwłaszcza jeśli to nie Ty masz w ręku pilota. Chcesz wiedzieć, o co dokładnie chodzi z elektrostymulacją?

Elektrostymulacja a orgazm

Zabawa z elektrostymulacją w seksie czy masturbacji polega na bezpośrednim kontakcie wrażliwych miejsc intymnych z prądem elektrycznym. W odróżnieniu od bawienia się na przykład wibratorem, przeszywa Cię rzeczywisty prąd o małym napięciu. Wtedy seksualny dreszczyk emocji zmienia się w konkretne potraktowanie ciała prądem. Jak to się odbywa? Elektrostymulacja erotyczna jest możliwa poprzez specjalne elektrostymulatory czy masturbatory. To szereg urządzeń, o sporym zróżnicowaniu pod kątem funkcji i zastosowania. Do jednostki zasilającej podłączone są różnego rodzaju bodźce – nakładki, pierścienie, zaciski, jajeczka analne czy inne. Przykładasz je do miejsc intymnych i gdy płynie w nich prąd, ma miejsce elektrostymulacja Twojego ciała. Prąd lekko (lub mocno) drażni Twojego penisa, waginę, piersi czy odbyt. W zależności od natężenia może być to przyjemne mrowienie, ekscytujące wibracje albo mocniejsze doznania. Elektrostymulacja może być przeprowadzana zewnętrznie (np. na żołędziu) lub wewnętrznie – w waginie lub odbycie. Elektrostymulacja nie jest dla łóżkowych pierwszaków, ale nie można jej odmówić skuteczności. Co najlepsze – bawić mogą się tak obie płcie, wzajemnie lub samotnie. Co jeszcze fajnego niesie ze sobą elektrostymulacja?

Zalety stosowania elektrostymulacji w grze wstępnej

Wiesz już, czym jest elektrostymulacja. Orgazm jest wtedy nieziemski, a doznania w trakcie niepodrabialne. Jest tak dlatego, że:

  • elektrostymulacja to forma zadania rozkoszy cielesnej,
  • to potraktowanie swoich miejsc intymnych prawdziwym prądem,
  • jest bezpieczna, gdyż prąd jest o małym napięciu,
  • doznajesz rozkoszy, których w innych sposób nie osiągniesz,
  • możesz bawić się na różne sposoby,
  • masz szeroki wybór zabawek do elektrostymulacji,
  • świetna forma masturbacji i wspólnej zabawy.

Elektrostymulacja to także popularny patent w seksie BDSM. Porażenie prądem członka niegrzecznego partnera daje ogromną satysfakcję. A może dla Twojej suczki odpowiednia kara to mocna elektrostymulacja? Orgazm gwarantowany. 

Elektrostymulacja erotyczna - jakie produkty wybrać?

Skoro elektrostymulacja to potrzebny Ci jest odpowiedni sprzęt. Co mamy w ofercie? Wiele zależy od tego, jak chcesz się bawić oraz jakie miejsca intymne elektrostymulować. Dla kobiet najprzyjemniejsza jest oczywiście elektrostymulacja waginy. Możesz robić to zewnętrznie jak i z włożoną sondą analną, podłączoną do jednostki zasilającej. Obłóż miejsca intymne specjalnymi nakładami, które pulsują i mrowią. Dostępna jest także elektrostymulacja w zestawach z zaciskami na sutki. Panów z kolei zainteresuje elektrostymulacja penisa. Swojego członka traktować prądem możesz poprzez nakładane wzdłuż niego elektryczne ringi albo żelowe czapeczki na żołędzia. Możesz też uprawiać elektrostymulację analną. Do zakupu możliwa jest sama jednostka zasilająca.