Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Zastanawiałeś się kiedyś nad urozmaiceniem masturbacji? Robótki ręczne, choć fajne, potrafią z czasem spowszednieć. Jeśli nie masz partnera i dopada Cię rutyna w samotnych zabawach, mamy coś dla Ciebie. Zabawka Tenga egg to japoński sposób, jak facet może robić sobie dobrze. Wlewasz odrobinę żelu, nakładasz na sprzęt i jedziesz. Prawdopodobnie w kosmos. Twórcy Tenga egg wiedzieli, do czego będziesz używał ich jajeczka i czego potrzebujesz. My też to wiemy i dlatego oferujemy Ci ten niepozorny masturbator. Gdy spróbujesz raz, nigdy nie wrócisz do walenia ręką.

Tenga Egg - wyjątkowe masturbatory w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Zabawka erotyczna Tenga egg to produkt japońskiej firmy, która przygotowała coś wyjątkowego. Na pozór to zwykły masturbator, jakich wiele. Niech jednak nie zwiedzie Cię jego niewinna forma i nazwa. Tenga egg wykonany jest ze specjalnego rodzaju silikonu. Jest on niezwykle rozciągliwy. Wyobraź sobie, że z 5 centymetrów potrafi rozciągnąć się na długość nawet największych penisów. A jak się tym bawi? Bardzo prosto. Wystarczy sobie usiąść, zrelaksować się i nałożyć Tenga egg na penisa we wzwodzie. Natychmiast poczujesz się błogo, gdy odkryjesz jak fajnie się w nim bawi. Z zewnątrz przypomina zabawkę dla dzieci, lecz w środku jego wnętrze pokryte jest różnymi wypustkami, guzkami, grudkami czy rowkami. Tenga egg dostosowuje się do grubości penisa, przez co zawsze utrzymuje odpowiedni nacisk. Z każdym ruchem ręki wnętrze jajeczka będzie drażniło członka w nieziemsko przyjemny sposób. Materiał jest trwały, więc możesz bawić się swobodnie i w swoim tempie. Po wszystkim łatwo go umyć i zdezynfekować. Co ważne – do zabawy potrzebny jest specjalny lubrykant lub żel nawilżający. Dodajemy go w zestawie. Tylko przy jego użyciu doznania są tak niesamowite a zabawa bezpieczna.

Zalety stosowania masturbatorów Tenga Egg - maksymalny realizm

Czy takie jajeczko Tenga egg poradzi sobie z zaspokojeniem faceta? Jasne, a wiesz dlaczego? Zobacz:

  • Tenga egg jest zaprojektowany właśnie do masturbacji,
  • jest rozciągliwy, trwały i bezpieczny dla penisa,
  • wnętrze pokrywa sieć przyjemnych bodźców, które powodują rozkosz,
  • występuje w kilku wariantach,
  • dopasuje się do każdego penisa,
  • łatwo go schować lub zabrać w podróż,
  • niepozorny wygląd i budowa nie budzą podejrzeń.

Zabawa przy użyciu Tenga egg to masturbacja wyniesiona na wyższy poziom. Samodzielnie kontrolujesz tempo własnej pieszczoty. Tym razem jednak towarzyszy Ci wilgoć, nacisk i te niesamowite łaskotki.

Tenga Egg - jaki masturbator wybrać?

W naszej ofercie mamy nie jedno jajeczko Tenga egg lecz szereg modeli. Każde ma nieco inną kolorystykę, ale przede wszystkim odróżniają się od siebie tym, czego nie widać. Do wyboru masz szereg modeli o innej budowie powierzchni wnętrza Tenga egg. W jednym mogą być to drażniące wypustki, w innym posuwające się w górę i dół pierścienie, a w jeszcze innym Tenga egg dostarcza rozkoszy przez falujące rowki. Mamy też w ofercie kilka lubrykantów, które świetnie współgrają z zabawą Tenga egg. Dzięki niemu masturbacja jest tak przyjemna i gładka. Zabawka dba też o dyskrecję. Niepozorny wygląd sprawia, że możesz położyć jajeczko nawet na półce. Nikt też o Twoich zabawach nie dowie się od nas – dbamy o Twoją prywatność a paczki przychodzą szybko i nie zdradzają zawartości.