Aktywne filtry

Masturbacja jest z nami od kiedy istniejemy. Ludzie od zawsze wymyślali sposoby, na co raz przyjemniejsze robienie sobie dobrze. Na ogół pewnie rozładowujesz napięcie własnoręcznie. Czemu nie zainwestować w męski masturbator? Takie urządzenie da Ci wrażenia, których nie osiągniesz zwykłym trzepaniem. Są zróżnicowane, mające wiele funkcji i trybów. Powodują ciepełko, wilgoć i skutecznie zastępują kontakt z dziewczyną. Jeśli szukasz nowych pomysłów na zabawę i klasyczne robótki ręczne, męskie masturbatory w naszej ofercie są właśnie dla Ciebie.

Masturbatory męskie w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Męskie masturbatory to urządzenia do samodzielnego stymulowania penisa do orgazmu. Z powodu swoich funkcji dostarczają nowych doznań, których nie ma przy normalnej masturbacji. Choć różnią się funkcjami, kolorami, rozmiarami czy budową, męskie masturbatory, takie jak Tenga Egg, sztuczne usta lub sztuczne pochwy zawsze mają na celu jedno – maksymalną przyjemność z bawienia się członkiem. Ich działanie jest proste – używasz żelu nawilżającego lub lubrykantu (do wielu taki dołączony jest w zestawie), nakładasz męski masturbator na penisa i cieszysz się rozkoszą. Dlaczego zabawa jest taka fajna i taka inna? Tajemnica tkwi we wnętrzu i tego, jakie atrakcje dla penisa oferuje. Masturbatory męskie występują w kilku wariantach – manualnych, elektronicznych czy mieszanych. Niektórymi bawisz się jak dotąd, ręką. Inne mają wbudowane funkcje wibracyjne, ssące i naciskające na penisa. Doznania są nieopisane i nieosiągalne w żaden inny sposób. Dostosowują się do rozmiarów Twojego penisa, są wodoodporne i można je łatwo umyć czy zdezynfekować. Możesz totalnie się odprężyć i przeżywać orgazmy bez obaw o pobrudzenie bielizny. Męskie masturbatory są często niewielkie, przez co łatwo je schować i zabrać w podróż. Co jeszcze fajnego się z nimi wiąże?

Masturbator męski - zalety najlepszych modeli

Męski masturbator zaprojektowany jest przez facetów dla facetów. Możesz być pewny, że zabawa będzie nieziemska. Spójrz:

  • masturbator męski to sposób na rozładowanie napięcia seksualnego,
  • odkrywasz przyjemności, których normalnie byś nie doznał,
  • masturbacja kosztuje Cię mniej wysiłku,
  • męski masturbator jest bezpieczny dla członka i skóry,
  • możesz wybierać między funkcjami i trybami,
  • masturbator męski potrafi pieścić, ssać, nawilżać i naciskać,
  • możesz bawić się sam lub z partnerem.

Masturbator męski - jaki wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz liczne męskie masturbatory. Jeśli to dla Ciebie nowość, śmiało możesz zapytać nas o poradę. Pomożemy przy doborze i męski masturbator wyślemy Ci terminowo, przy zachowaniu pełnej dyskrecji. To w końcu Twoja sprawa, jak się bawisz. A jakie dokładnie mamy masturbatory męskie? Możesz wybrać te proste, które imitują tubkę z pastą czy kubek. Furorę robi męski masturbator typu Tenga egg przez swoją rozciągliwość. Klasyką są męskie masturbatory w formie sztucznej pochwy czy ust. Niektóre nawet są dwustronne, więc możesz bawić się na oba sposoby. A może męski masturbator powinien działać za Ciebie? Elektroniczne męskie masturbatory mają szereg funkcji, które pieszczą penisa. Ustawiasz tryb, intensywność i temperaturę. Niektóre męskie masturbatory mają nawet efekty świetlne. Pamiętaj o używaniu lubrykantów. Jeśli akurat Ci zabranie, otrzymasz je też u nas.