Brak produktów w kategorii

Jesteśmy na etapie dodawania produktów. Wróć do nas wkrótce.

Masz czasami takie myśli, że fajnie byłoby nieco podpompować Twój sprzęt? Gdyby istniała taka pompka do penisa, która bardzo prosto i przy tym przyjemnie zwiększy wacka i sprawi, że kobieta będzie piszczeć jeszcze głośniej? Fajne by to było. Tylko, że… takie coś już jest. I my to mamy. Specjalna pompka do powiększania penisa to nie mrzonka, ale jedno z akcesoriów erotycznych w naszym sklepie. Serio – nakładana na sprzęt pompka do penisa sprawia, że jest bardziej ukrwiony, nabrzmiały i wrażliwy. Lepiej posuwasz i masz lepsze doznania. Chcesz wiedzieć więcej?

Pompka do penisa w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Słyszałeś dotąd o czymś takim, jak pompka do penisa – jak działa i co daje? To proste, a przy tym wykorzystujące skomplikowane prawa fizyki urządzenie. Nakładasz na swojego podłużną przyssawkę, która jest połączona z pompką. Przykładasz szczelnie i naciskasz na pompkę. Tworzy się efekt próżniowy i działa ciśnienie. Wiesz co to oznacza? Pompka do penisa teraz sprawia, że powiększa Ci się członek. Stymuluje Twój układ krążenia by dostarczał coraz więcej krwi do penisa. W ten sposób rośnie on w oczach. I to o kilka centymetrów wzdłuż i wszerz. Jest gotowy do współżycia i bardziej wrażliwy. Pompka do penisa użyta jednorazowo utrzymuje efekt działania przez kilka godzin. Jeśli stosujesz pompki do powiększania penisa regularnie, efekt utrzymuje się na stałe. Do tego jesteś bardziej podatny na bodźce. Wagina smakuje o wiele lepiej i masz o wiele intensywniejsze orgazmy. Choć włożenie Twojego penisa do próżniowej pompki może wydawać się ryzykowne, bez obaw – pompki do penisa to urządzenia bezpieczne, wykonane z solidnych materiałów i zaprojektowane właśnie z myślą o zastosowaniach łóżkowych. Co jeszcze zyskujesz, jeśli używasz pompki do powiększania penisa?

Pompka do penisa - jak używać i jakie ma zalety?

Wiesz, że pompka do penisa działa, gdy stosunek jest dłuższy, bardziej intensywny, a wagina partnerki lepiej penetrowana. Co jeszcze daje stosowanie pompki do powiększania penisa? Zobacz:

  • masz większego,
  • masz wrażliwszego na doznania związane z penetracją,
  • efekt utrzymuje się długo, a przy regularnym stosowaniu na zawsze,
  • to zabieg bezpieczny, darmowy i do tego mega przyjemny,
  • oprócz ciśnienia, działa też ssanie i mogą być elektryczne wibracje,
  • Twoja partnerka będzie zachwycona penetracją,
  • pompki do penisa są różnorodne, bezpieczne i łatwe do użycia.

Nie musisz bawić się sam tym, co oferuje pompka do penisa. Jak działa, gdy jest w ręce partnerki czy partnera? Nie masz kontroli nad poziomem ciśnienia, co jest super przy grze wstępnej lub zabawach BDSM. Zobacz, jak używać pompki do penisa i jakie mamy w ofercie.

Pompka do penisa - jaką wybrać?

Wiesz już, jak używać pompki do penisa. Pytanie – które pompki do penisa wybrać? Najlepiej z naszej oferty. Mamy je pogrupowane wedle zastosowań, rozmiarów penisa czy stylistyki. Znajdziesz u nas pompki do penisa proste, bardziej rozbudowane lub nawiązujące stylistyka do filmów dla dorosłych i zabaw BDSM. Najlepsze pompki do penisa to jednak te, które posłużą także jako męski masturbator. Te modele mają dołączone elementy elektryczne, zasilane bateriami. W ten sposób nie tylko powiększysz sobie członka, ale i doznasz super wibracji. Wiemy, że wybór jest szeroki, a Twoje potrzeby duże. Zawsze pomożemy z doborem i dostarczymy Ci anonimowo, szybko i dyskretnie najlepszy dla Ciebie sprzęt.