Aktywne filtry

Istotą seksu jest ruch. Jego płynność, pulsujące tempo i natężenie sprawiają, że erotyczne zbliżenie jest tak niesamowite. A gdyby tak do łóżkowej gimnastyki dodać kolejny wymiar? Taki jak grawitacja i związane z nią nowe możliwości zabawy? Coś takiego umożliwiają specjalne huśtawki erotyczne. Seks, w którym jeden z partnerów swobodnie unosi się i jego ruch czasami zależy od drugiej osoby to ogromne pole do popisu dla seksualnych fantazji. Zwłaszcza, że erotyczna huśtawka to narzędzie solidne, przemyślane i wypróbowane przez miliony par. O co dokładnie chodzi?

Huśtawki erotyczne w sklepie Rozowa-Pantera.pl

Huśtawki erotyczne umożliwiają jednej lub dwóm osobom swobodne „lewitowanie” nad podłogą lub łóżkiem. Przyczepiane do futryn drzwi, sufitu lub w oparciu o dopasowane stelaże sprawiają, że do erotycznych zabaw dochodzi nowy rodzaj ruchu. Osoba, która zechce z niej skorzystać jest przyczepiona specjalnymi uchwytami i zwisa trzymana przez solidne paski z taśmy parcianej. W zależności od modelu i konfiguracji może wykonywać swobodne ruchy lub być zależna od drugiego kochanka. Wysokość jest regulowana a ilość pasków dostosowana do gabarytów i wagi kochanka. Huśtawki erotyczne mają różne rodzaje zaczepień – drzwi, sufit albo dołączone do zestawu stelaże. W ten sposób możesz wybrać modele dostosowane do Twojego mieszkania. Wolisz te dyskretniejsze albo masz osobne pomieszczenie na miłosne igraszki? Nie ma problemu. Każda erotyczna huśtawka, którą mamy w ofercie jest dopasowana do potrzeb klientów. Dostarczamy je szybko i z zachowaniem pełnej dyskrecji. Huśtawki erotyczne już na Ciebie czekają w naszym sklepie internetowym. Sprawdź następujące produkty z naszej oferty:

Jakie zalety i zastosowania ma huśtawka erotyczna?

Czym wyróżniają się nasze huśtawki erotyczne? Przede wszystkim funkcjonalnością, jakością wykonania i szerokim wyborem. Dzięki nim możesz:

  • otworzyć się na nowe doznania,
  • doznać seksu, który ubogaca grawitacja,
  • odkryć nowe możliwości zbliżenia z drugą osobą lub na samotną zabawę,
  • uprawiać seks, gdy doskwierają Ci problemy zdrowotne lub starszy wiek,
  • wybierać między różnymi funkcjonalnościami, kolorami i krojami,
  • cieszyć się solidną konstrukcją i łatwą możliwością montażu i demontażu huśtawki.

Taka erotyczna huśtawka może unieść do nawet 300 kilogramów. To oznacza, że korzystać z niej mogą kochankowie nawet nieco tężsi. Ich budowa, choć niekiedy celowo krępuje ruchy, odciąża stawy i mięśnie, przez co niwelowany jest ból i pozostaje jedynie skupienie się na rozkoszy. Szeroki wybór konstrukcji sprawia, że erotyczna huśtawka może być zamontowana na stałe, szybko demontowana lub przenoszona i chowana.

Huśtawka erotyczna - jaką wybrać?

Wiele zależy od tego, do jakich zabaw mają służyć Ci nasze huśtawki erotyczne. Pomyśl, jaka to rozkosz móc penetrować kochankę, która tak płynnie porusza się pod wpływem grawitacji. Pieszczoty oralne takiej osoby możesz wzbogacić o delikatne kołysanie. Regulacja wysokości opadania świetnie urozmaica klasyczny seks na łóżku. A huśtawka erotyczna jako narzędzie do uprawiania BDSM to kolejny pomysł na szalone improwizacje. Do wyboru masz huśtawki erotyczne mniej lub bardziej krępujące ruchy. Przypominające klasyczne siodełka lub hamaki. Przyjemne w dotyku, wykonane ze skóry lub wzbogacone o cętkowane wzornictwo. Niezależnie od wyboru – bezpieczne, solidne i pozwalające skupić się na zbliżeniu i wzajemnej rozkoszy.